کاشف اسرار-مدیرعامل آب و فاضلاب شهری گیلان تغییر معاون بهره برداری و انتصاب سرپرست برای این حوزه در راستای تغییر تاکتیک دانست و تاکید کرد:معاون بهره برداری این شرکت باید قوی،جنگنده و تمامیت خواه باشد.

به گزارش کاشف اسرار،سید محسن حسینی در مراسم تودیع و معارفه معاون بهره برداری آبفای گیلان ضمن تقدیر از زحمات مرتضی صانع دوست معاون بهره برداری سابق شرکت، انتصابات را تغییر در تاکتیک دانست و اظهار کرد: جا به جایی مدیران ناشی از ضعف مدیریتی نبوده بلکه تغییر در ساختار و روند رو به رشد شرکت است.

وی با تأکید بر اهمیت حوزه بهره برداری در شرکت آبفای گیلان تصریح کرد: مازیار غلامپور به عنوان نماینده مدیران شهرستانها احاطه کامل به مشکلات این حوزه داشته که توانمندی ،سعه صدر و سواد علمی وی از دلایل انتخاب برای معاونت بهره برداری بوده است.

این مسئول همچنین معاونت بهره برداری را نقطه اتکاء مدیران امور دانست و ضمن تاکید بر این نکته که معاونت بهره برداری برای پیشرفت این حوزه باید قوی ، جنگنده و تمامیت خواه باشد در ادامه برای این عزیزان آرزوی توفیق برای پیشبرد برنامه های کاری در راستای اهداف شرکت کرد.

گفتنی است مرتضی صانع دوست پیش از این به عنوان معاون بهره برداری آبفای گیلان و مازیار غلام پور در سمت مدیر امور آبفای رودسر در این شرکت خدمت کردند،ضمن این که طی این احکام جداگانه از سوی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت، مازیار غلام پور به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری و مرتضی صانع دوست به سمت مشاور مدیرعامل منصوب شدند.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :