کاشف اسرار-با برگزاری پنجاه و دومین جلسه صحن علنی شورای شهر با دستور انتخاب هیئت رییسه شورای شهر رشت،رئیس پارلمان شهری با اخذ ۷ رای موافق و یک رای ممتنع برای سال دوم در این سمت ابقا شد.

به گزارش کاشف اسرار،رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با عرض تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت امام محمد باقر (ع) با تقدیر از عملکرد یک ساله اعضای شورای شهر دستاوردهای شورای پنجم را نتیجه همدلی و توان همه اعضای شورا دانست.

سید امیر حسین علوی امندانی با تجلیل از زحمات رسانه ها در پوشش عملکرد مدیریت شهری و اطلاع رسانی صحیح و کامل مصوبات شورای شهر و خدمات شهرداری ابراز امیدواری کرد با حفظ تعامل و تلاش مضاعف در سال دوم عملکردی کیفی را برای رفاه شهروندان ارائه دهیم.

وی با اشاره به مشکلات موجود در حوزه اقتصاد و تهدیدات دشمنان کشور وظیفه منتخبین مردم را خطیر دانسته و امانت رای ملت به مسئولین را مقدس ترینِ امانت ها  دانست و با تقدیر از عملکرد روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی در یک سال نخست دوره پنجم از تدوین و توزیع گزارش عملکرد یکساله اول اعضای شورا و کمیسیون های تخصصی از سوی واحد روابط عمومی در روزهای آینده جهت اطلاع اصحاب رسانه و شهروندان خبر داد.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به دستور جلسه از اعضای شورای شهر جهت نامزدی سِمت ریاست شورا خواستار اعلام آمادگی شد که تنها اسماعیل حاجی پور پس از قیام و با اشاره به این موضوع که با علم بر اینکه از لابی های پشت پرده آگاه است و لیکن به احترام مردم رشت به تکلیف خود میپردازد در کنار علوی اعلام نامزدی کرد.

در نتیجه رای گیری از ۱۱ رای مأخوذه امیرحسین علوی با ۷ رای موافق و یک رای ممتنع برای سال دوم به سمت ریاست شورای اسلامی شهر رشت از سوی اعضا انتخاب شد.

رضا رسولی هم با ۸ رای مثبت و سه رای ممتنع به عنوان نائب رییس، حامد عبدالهی با ۸ رای مثبت و سه رای ممتنع به عنوان خزانه دار، فاطمه شیرزاد و محمد حسن علیپور هر یک با هشت رای مثبت و سه رای ممتنع به عنوان منشی های شورای شهر انتخاب شدند،با پیشنهاد سید امیر حسین علوی، فاطمه شیرزاد به عنوان نامزد سخنگوی شورای شهر معرفی گردید که با ۸ رای مثبت از سوی اعضای شورا  برگزیده شد./منبع:سایت شورای اسلامی شهر

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :