کاشف اسرار-رئیس شورای اسلامی شهر رشت از تدارک دیدن برگزاری نخستین جشنواره ملی یخ در بهشت میوه ای خمام در اوایل شهریور ماه امسال با حضور گردشگران،مدعوین،مقامات شهرستانی ،استانی و هنرمندان کشوری خبر داد.

مهدی  عاشوری بعد از ظهر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار برگزاری این جشنواره را با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری خمام و با هدف اصلی برند سازی این محصول پر آوازه این شهر در کشور عنوان کرد.

وی با اشاره به فعالیت حدود ۱۵ واحد صنفی فروش یخ در بهشت میوه ای خمام در شهر خمام و استقبال هم استانی ها و گردشگران از خرید این محصول،خاطر نشان کرد:از آن جائی که شهر خمام  به عنوان بخش خمام شهرستان رشت یک منطقه گردشگر پذیر می باشد و به لحاظ موقعیت جاده ای میزبان مسافران و گردشگران زیادی است ،با هدف برند سازی یخ بهشت که شهره و آوازه کشوری دارد،برگزاری جشنواره به ایجاد اشتغال و جذب توریست به این منطقه می تواند خیلی کمک کند.

به گفته این مسئول،به زودی جلسه تدارک دیدن برنامه های این جشنواره برگزار می شود و در آن مکان و ساعت برگزاری این برنامه کشوری ،تصمیم گیری و پس از آن به اطلاع عموم هم شهری ها و هم استانی ها و نیز گردشگران می رسد ولی به احتمال زیاد در محل برگزاری بازار هفتگی برگزار بشود.

عاشوری،یکی از مهم ترین برنامه های شورای اسلامی شهر و شهرداری خمام را ساخت و نصب المان یخ در بهشت میوه ای خمام در این شهر با حضور مسئولین،مدعوین و گردشگران عنوان کرد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :