کاشف اسرار-دبیرکل اتاق اصناف ایران از تعیین ترکیب جدید اعضای هیات رئیسه این اتاق خبر داد و گفت:سعید ممبینی،جلال الدین محمد شکریه و مجتبی صفایی به ترتیب به عنوان رئیس،نائب رئیس اول و نائب رئیس دوم انتخاب شدند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از اتاق اصناف ایران،علی عوض پور طی گفتگویی با اعلام این خبر،اظهار کرد:ظهر امروز در جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون نظارت بر اصناف و دعوت از منتخبان انتخابات اخیر اتاق اصناف ایران در محل دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی، تکلیف مسئولیت ها در هیات رییسه اتاق اصناف ایران معین شد.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس سعید ممبینی، رییس اتاق اصناف ایران شد. در همین راستا، جلال الدین محمدشکریه به عنوان نائب رییس اول و مجتبی صفایی به عنوان نائب رییس دوم اتاق اصناف ایران انتخاب شدند.

به گفته این مسئول ،همچنین حسین طاهر محمدی به عنوان دبیر اتاق اصناف ایران، محمود بنانژاد به عنوان خزانه‌دار، رسول جهانگیری عضو و ابراهیم درستی به عنوان عضو و نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران برای مدت چهار سال انتخاب شده‌اند.

لازم به ذکر می باشد جلال الدین محمد شکریه به عنوان رئیس اتاق صناف مرکز استان گیلان به صورت مستقیم ۶ دوره ۴ ساله در هیات رئیسه اتاق اصناف کشور عضویت دارد و آذر ماه جاری برای بار هفتم به عضویت هیات رئیسه کشوری در آمده،بنابراین ۲۸ ساله شده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :