کاشف اسرار-ویژه برنامه “چله مهربانی”برای دومین سال پیاپی  با همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و با مشارکت تشکل‌های مردم نهاد برای کودکان کاری، بی سرپرست و اوتیسم در شامگاه روز جاری برپا شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این جشن که در غیاب سرپرست و معاونین شهردار رشت برپا شد،سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری نسبت به پذیرایی مطلوب از حاضرین در سالن اجتماعات نیروی انتظامی رشت اقدام کرد.

این ویژه نامه که برای کودکان کاری،بی سرپرست و اوتیسم برپا شده بود،غیبت مدیرکل بهزیستی استان گیلان را به خوبی در برابر دیدگان حس کرد،ضمن این که انتخاب ۲ مجری که یکی مرد و دیگری زن بود با حرف زدن های زیاد سبب خستگی و آزردگی برخی از تماشاگران شد.

مجری مرد این برنامه هم چون سال گذشته”مجمد تجدد”بود و نتوانست انتظارات را برآورده کند،در برنامه سال گذشته یک مرد حین اجرای برنامه رقص می کرد و مجری برنامه تذکری برای نشستن و عدم انجام این گونه حرکات نداد.

ضمن دست مریزاد گفتن به رئیس سازمان فرهنگی شهرداری رشت برای برپایی این برنامه،ولی انتظار می رفت با انتخاب یک شومن خوش سخن و بیان،خنده را بر لبان حاضرین ارزانی کند که متاسفانه چنین نشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :