کاشف اسرار-دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت با صدور اطلاعیه ای ضمن ابراز تاسف از آنچه که امروز موجب رنجش برخی از خبرنگاران محترم حوزه دولت شده است، ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی های بیشتر مسوولین مرتبط، این گونه مشکلات حل شود.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت در این اطلاعیه آمده است: از بابت مشکل پیش آمده از کلیه خبرنگاران محترم دلجویی می کنیم اما انتظار داریم خبرنگاران عزیز و محترم حوزه دولت که همواره با نهایت صبوری و همراهی و همدلی، اخبار دولت را پوشش داده اند، به صرف رفتار نامناسب یک فرد، به توقف وظیفه حرفه ای و چرخه اطلاع رسانی رضایت نمی دادند.

اتفاقی که امروز در خصوص ورود خبرنگاران محترم به حیاط دولت برای پوشش خبری افتاد اگرچه هیچ ارتباطی به نهاد ریاست جمهوری، اعم از  معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر و دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ندارد؛ موجب تاسف شد و تمامی مساعی به عمل خواهد آمد تا با هماهنگی های بیشتر مسوولین مرتبط، از تکرار مسایل مشابه این چنینی جلوگیری شود.

در پایان این اطلاعیه،اذعان شده است:درعین حال قصور یک نفر نباید به گونه ای جلوه داده شود  که خدای نکرده ماموریت ها و زحمات مجموعه نیروهای محترم و مسوول در برقراری امنیت و نظم زیر سوال برود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :