کاشف اسرار-سایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت به صورت جداگانه در روز جاری نسبت به انتشار تصاویر حضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر،مدیران و کارکنان شهرداری در پرتال های اطلاع رسانی این نهادها اقدام کردند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مدیریت پرتال اطلاع رسانی شهرداری رشت که بر عهده”سیده مریم رضا طبع ازگمی”می باشد،لکن تصاویر حضور مشارالیها در گرامی داشت سال روز جماسه مذکور رویت نشد.

در گزارش تصویری سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر هم تصویری از مدیریت اجرائی ارتباط با رسانه ها حوزه شهردار هم منتشر نشده و این در حالی می باشد”رضا طبع ازگمی”علاقه ویژه ای در ذکر نام و نام خانوادگی و یا انتشار تصویرش در سایت شهرداری دارد.

این کارمند شهرداری که پست خارج از چارت مدیریت ارتباط با رسانه های حوزه شهردار را بر عهده دارد چنان علاقه وافری به انتشار نام و نام خانوادگی و یا حداقل تصویر شرکت در جلسات این نهاد دارد که محال است در تجمع گرامی داشت حماسه ۹ دی شرکت کرده باشد و از دید عکاسان حوزه ارتباط با رسانه ها شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت پنهان مانده باشد.

در گزارش تصویری جلسه حلقه صالحین به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی با موضوع ((بصیرت و شناخت زوایای فتنه)) در دفتر مشاور امور بانوان و حضور بانوان شاغل شهرداری رشت برگزار گردیدهم تصویری از “رضا طبع ازگمی”مشاهده نمی شود و نامی از مشارالیها برده نشده است.

لازم به ذکر می باشد عدم انتشار تصاویر حضور احتمالی و ذکر نام و نام خانوادگی”رضا طبع ازگمی”در دو مراسم مقارن با گرامی داشت ۹ دی در حالی می باشد وی در نشست خبری به مناسبت روز رشت که روز قبل در سالن گفتگوی ساختمان تاریخی شهرداری واقع در میدان شهدای ذهاب حضور داشت و تصاویر حضورش به صورت پر رنگ در سایت شهرداری منتشر شد.

اینک سئوال می شود  اگر چنان چه مدیریت اجرائی ارتباط با رسانه ها شهرداری در گرامی داشت حماسه ۹ دی در روز جاری شرکت کرده است تصویری از شرکت در مراسم برگزار شده در میدان شهدای ذهاب منتشر کند و اگر شرکت نکرده است،دلیل آن چیست؟آیا وی تکلیفی برای حضور ندیده است؟

النهایه این گزارش را یا یکی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب حضور مردم در حماسه ۹ دی باز نشر می کنیم:

“آنچه که براى ما لازم است، این است که آحاد مردم، مسئولین، غیر مسئولین، بخصوص جوانها، بخصوص کسانى که سخن و حرفشان تأثیر دارد، احساس مسئولیت حضور در صحنه را از دست ندهند. هیچ کس نگوید من تکلیفى ندارم، من مسئولیتى ندارم؛ همه مسئولند. مسئولیت معنایش این نیست که اسلحه ببندیم، بیائیم توى خیابان راه برویم؛ در هر کارى که هستیم، احساس مسئولیت کنیم؛ مسئولیت دفاع از انقلاب و از نظام جمهورى اسلامى؛ یعنى از اسلام، یعنى از حقوق مردم، یعنى از عزت کشور. این، شرط اول: همه باید این احساس مسئولیت را داشته باشیم. و من مى‌بینم که این احساس مسئولیت را داریم. این را مردم کشور ثابت کردند، ثابت میکنند؛ حالا یک نمونه‌ى واضحش همین ۹ دى بود که اشاره کردند”.
_ دیدار مردم مازندران در سالگرد حماسه ۶ بهمن ۸۸

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :