کاشف اسرار-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان به مناسبت روز جهانی قدس و برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین از محدودیت‌های ترافیکی در سطح شهر رشت خبر داد.

محمد‌رضا محمدی ” امروز با اعلام این خبر به خبرنگار کاشف اسرار، اظهار کرد: محدودیت ترافیکی روز قدس از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۱۰ خرداد ماه تا پایان مراسم راهپیمایی اعمال می‌شود.

وی افزود: محدودیت‌های ترافیکی در ۴ مسیر تعیین شده میدان شهدای ذهاب ، میدان فرهنگ ،بلوار امام خمینی – میدان مصلی-مسجد کاسه فروشان ،خیابان مطهری ،میدان فرهنگ،بلوار امام خمینی به میدان مصلی-ورزشگاه شهید عضدی ،خیابان پرستار ،میدان فرهنگ ، بلوار امام خمینی به میدان مصلی و میدان معراج شهدا ،میدان پاسداران،خیابان آزادگان ،میدان فرهنگ ، بلوار امام خمینی به میدان مصلی برای راهپیمایی در شهر رشت به سمت میدان مصلا اجرا خواهد شد.

این مسئول با بیان این که رانندگان می‌توانند از مسیرهای جایگزین تعیین شده برای تردد استفاده کنند،تاکید کرد: همشهریان از پارک خودرو در مسیرهای اعلامی شده قبل از آغاز محدودیت‌های ترافیکی خودداری کنند چرا که در صورت مشاهده، خودروهای پارک شده با خودروبر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

محمدی در پایان گفت: محدودیت ترافیکی در سایر شهر‌های استان نیز اجرای می‌شود و اطلاع رسانی‌های لازم توسط پلیس راهور شهرستان‌ها برای سهولت شهروندان و حضور پرشور مردم در مراسم راهپمیایی روز جهانی قدس انجام می‌شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :