کاشف اسرار-سال ۱۳۹۷ شمسی برای “هادی تیزهوش تابان”۶۲ ساله به عنوان فعال پیش کسوت گیلانی و رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه و نیز رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی رشت(گیلان) خوش یمن بود.

وی در اردیبهشت ماه سال قبل با کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه توانست اسدالله عسگر اولادی به عنوان یکی از معروف ترین بازرگان ایرانی و دارای ۸۵ سال سن شکست بدهد و سمت خود از نائب رئیس به عنوان رئیس این مجموعه بخش خصوصی ارتقا بدهد.انتخاب وی به این سمت با استقبال روس ها مواجه شد.

این فعال بخش خصوصی هم چنین در آذر ماه سال قبل توانست هنگام سفر هیات اقتصادی استان نیژنی نوو گورد روسیه، به کشورمان و حضور در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران پیش از مذاکرات رودررو، نشان «دوستی» پوتین از سوی سفیر روسیه در تهران دریافت کند.

تیزهوش تابان، رئیس اتاق رشت و عضو هیات نمایندگان اتاق ایران، به‌پاس تلاش‌هایش در جهت توسعه تجارت ایران و روسیه مورد تقدیر قرار گرفت.

امروز در جریان نشست هیات اقتصادی استان نیژنی نووگورد روسیه با فعالان بخش خصوصی در محل اتاق ایران، نشان دوستی پوتین توسط سفیر روسیه در تهران به هادی تیزهوش تابان، رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه اهدا شد.

وی هم چنین در جریان انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی رشت(گیلان)که در اسفند ماه سال قبل برگزار شد،توانست به عنوان منتخب اول برگزیده بشود و با برگزاری انتخابات در سمت رئیس اتاق ابقا بشود.

رئیس اتاق هم چنین به یکی از وعده های خویش برای ساخت ساختمان جدید در جوار محل فعلی اتاق عمل کرده و به مرحله سربندی و گچ کاری رسیده است.

تیزهوش تابان هم چنین در سال گذشته چندین بار سفر به کشورهای آلمان و روسیه داشته و زمان سفر رییس جمهوری به گیلان در اسفند ماه سال گذشته،در مقابل “حسن روحانی”و تلویزیون،درخواست های بخش خصوصی و تجاری را مطرح کرد.

نتیجه تصویری برای جلسه توسعه و برگزیدگان استان گیلان هادی تیزهوش

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :