کاشف اسرار-مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با تاکید بر این که از این سمت برای تصدی سمت نمایندگی مردم حوزه انتخابیه رودبار در مجلس شورای اسلامی استعفا نمی دهد،فرماندار این شهرستان را پسرعموی خودش معرفی کرد.

اسفندیار ضیائی حلیمه جانی امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با تکذیب شایعه استعفای خویش از سمت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان،برای تصدی سمت نمایندگی مردم حوزه انتخابیه رودبار در مجلس شورای اسلامی استعفا نمی دهد.

وی با تاکید بر این که خدمت گذاری به مردم شهرستان رودبار که زادگاه خودش می باشد،برای بنده بهترین هدیه است،خاطر نشان کرد:وقتی دوستان دیگری وجود دارد و می توانند خدمت بکنند،فضا برای ما ایجاد نخواهد شد. و در کنار آنان خواهیم بود

این مسئول دیگر کاندیداهای مطرح برای تصدی نمایندگی مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی را عزیز دانست و ابراز امیدواری کرد مردم بهترین گزینه انتخاب نمایند تا در دوره یازدهم فعالیت بکند.

ضیائی حلیمه جانی در پاسخ به این سئوال مبنی بر این که با توجه به این که پسر عموی شما هم اکنون سمت فرمانداری رودبار بر عهده دارد،پذیرفتن کاندیداتوری و راه یابی احتمالی شما به نفع این شهرستان خواهد بود،معتقد است:”این گونه اداره کردن شهرستان خانوادگی می شود و زیاد به صلاح این حوزه انتخابیه نیست .

وی اضافه کرد:هم اکنون پسر عموی بنده به عنوان نماینده عالی دولت در رودبار فعالیت می کند و در همین حد کافی است و همه کمک بکنند تا از امورات محوله سربلند بیرون بیاید،ضمن این که خدمت گذاری در حوزه کودکان و نوجوانان بزرگترین افتخار بنده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :