کاشف اسرار- از زمان آغاز”احمد مرادی توت کله”به عنوان مدیرکل انتقال خون استان گیلان حدود ۳۲ ماه سپری شده و در دوره مدیریتی وی تعدادی سوتی رخ داده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،یکی از این سوتی ها،انتشار خبری با تیتر:انتقال خون گیلان در کنار سفره هفت سین با نان محلی از اهدا کنندگان پذیرایی کرد”در ۲۳ اسفند ماه ۹۶″است.

همان طور که در تصویر برگرفته سایت اطلاع رسانی دستگاه اجرائی در این گزارش ملاحظه می فرمائید با فونت درشت قید شده است:”پذیرائی از اهدا کنندگان خون در واپسین روزهای سال ۹۷″،این در حالی است باید قید می کردند:”۹۶″.

متاسفانه با گذشت بیش از ۱۴ ماه از زمان انتشار خبر مذکور و به دلیل بی توجهی و بی تدبیری مدیرکل انتقال خون استان ،این متن اصلاح نشده و مایه خنده خوانندگان است و این سئوال در ذهن تداعی شده است آیا”احمد مرادی توت کله”بر اخبار منتشر شده در سایت نظارتی ندارد؟

یکی دیگر از سوتی های اداره کل انتقال خون استان،ارسال پیامک هایی برای اهدا کنندگان خون ساکن “رشت” به مناسبت های فرا رسیدن سال روز تولد آنان و ارسال پیامک تبریک و هم چنین ارسال پیامک تشکر پس از خون دهی می باشد و در آخر متن ارسالی :”اداره کل انتقال خون رشت”رویت شده است،این در حالی می باشد”رشت” نه تنها اداره ای ندارد ،چه بر سد به این که اداره کل باشد،بنابراین استفاده از”اداره کل”موضوعیت ندارد و مضحک است.

آخرین سوتی هم می توان به نامه ارسالی مدیرکل انتقال خون استان به شهرداری رشت در بهمن ماه بوده که”مرادی توت کله”در ابتدای متن نامه نوشتند:”…احتراما که مستحضرید سازمان انتقال خون استان گیلان”و در پایان نامه با عنوان سمت حقوقی:”مدیرکل”امضاء کرده است آیا قید کردن”سازمان”در متن نامه”و “مدیرکل” در “محل امضاء”مضحک است یا خیر؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :