کاشف اسرار-صبح امروز به مناسبت روز جهانی “رفتن به سر کار با دوچرخه” سرپرست شهرداری رشت، رئیس شورا، رییس پلیس راهور استان گیلان به اتفاق رئیس راهورشهرستان رشت و تعداد محدودی از مدیران شهرداری رشت با دوچرخه از پیاده راه فرهنگی رشت به سمت محل کار رکاب زنی کردند .

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این مراسم در حالی برگزار شد که مسن ترین عضو و رئیس سابق کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر یکی از مهم ترین غائبین دوچرخه سواری بود!

ناگفته نماند غیب تعجب بر انگیز “اسماعیل حاجی پور”در حالی بود وی یکی از امضاء کنندگان عضویت در پویش هم رکاب شو بود که مراسم آن طی هفته های گذشته در سالن ساختمان تاریخی شهرداری میدان سابق شهدای ذهاب برپا شد،بوده است.

نتیجه تصویری برای پویش هم رکاب شو در رشت

این عضو پارلمان شهری در مراسم آغاز به کار پویش هم رکاب شو به ذکر خاطره ای به زبان رشتی پرداخت و اظهار کرد:”شهروندی هنگام دوچرخه سواری بنده دید ولی نشناخت و گفت:” این مرد با این سن زیاد خجالت نمی کشد دارد دوچرخه سواری می کند؟

مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان هم یکی دیگر از غائبین بزرگ دولتی در این مراسم بود و مشخص نشد”ساحره میر سیدی”که وظیفه رسیدگی به امورات ترافیکی را بر عهده دارد و در ازای خدمت،حقوق دریافت می کند در زمان برگزاری مراسم دوچرخه سواری در کدام از نقطه کره خاکی به سر می برد و نتوانست خودش را به محل آغاز دوچرخه سواری برساند؟دوچرخه سواری تا محل کار پیشکش!

نتیجه تصویری برای ساحره میرسیدی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان،فرماندار رشت و هم چنین معاون برنامه ریزی و امور عمرانی وی،رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر به عنوان متولی اصلی در پارلمان شهری و روسای کمیسیون های فرهنگی و بهداشت شورای شهر “محمد محبتی”به عنوان مدیر تراموای شهرداری از دیگر غائبین بزرگ شو رسانه ای بودند.

photo 2019 04 27 14 29 35 - روز ایمنی و حمل و نقل نقطه عطف اراده و عزم ‌ملی برای تحقق روزهایی بدون حادثه رانندگی/ ضرورت پیوستن مدیران به پویش همرکاب شو

،”احمد رمضان پور نرگسی،محمد حسن عاقل منش و فاطمه شیرزاد کوزانی در حالی خود را به محل برگزاری مراسم نرساند که این اعضای شورای اسلامی شهر از امضاء کنندگان اعلام حمایت و عضویت در پویش “هم رکاب شو”بودند و غیبت آنان حیرت بر انگیز بود؟!

این مسئولین در زمان برگزاری مراسم دوچرخه سواری در کدام از نقطه کره خاکی به سر می بردند و نتوانستند خودشان را به محل آغاز دوچرخه سواری برساند؟دوچرخه سواری تا محل کار پیشکش!

نتیجه تصویری برای پویش هم رکاب شو در رشت

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :