کاشف اسرار-سومین همایش ارتقاء ایمنی موتورسواران در آستانه‌اشرفیه با حضور جمعی از مسؤولان شهرستانی توسط پلیس راهور استان استان برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس،رییس پلیس راهور گیلان طی سخنانی در این همایش گفت: پلیس به منظور ارتقاء سطح ایمنی موتوسواران در استان گیلان و با توجه به شمار جان باختگان این وسیله نقلیه، آموزش راکبان موتورسیکلت را در دستور کار خود قرار داده است.

محمد رضا محمدی با اشاره به اینکه استفاده از موتورسیکلت بدون کلاه‌ایمنی بسیار خطرناک است افزود: عدم استفاده از کلاه ایمنی، مهمترین علت جان باختن موتورسواران است.

وی بیان داشت: باتوجه به فرارسیدن فصل کشاورزی و در پیش بودن تابستان، موتورسیکلت توسط افراد بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد بنابراین رعایت نکات ایمنی بیش از پیش باید مورد توجه باشد.

رئیس پلیس راهور استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس راهور استان تلاش دارد در سال ۹۸ با فرهنگ‌سازی، برگزاری همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی برای رانندگان و خصوصاً راکبان موتورسیکلت تلفات حوادث رانندگی را کاهش دهد.

گفتنی است در پایان مراسم ارتقاء ایمنی موتورسواران در شهرستان‌ آستانه‌اشرفیه ۵۰ عدد کلاه‌ایمنی به راکبان موتورسیکلت اهدا شد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :