کاشف اسرار-با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری و هم چنین معاون سابق سازمان برنامه و بودجه استان به سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری منصوب شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،طبق حکم “مصطفی سالاری”،”کیمیا تنهایی سنگاچین”اهل روستای سنگاچین شهرستان بندر انزلی با سابقه حدود ۲ دهه ای در سازمان برنامه و بودجه استان عهده دار این سمت شد.

تنهایی سنگاچین تا ۱۳ آذر ماه ۹۵ عهده دار سمت معاونت سازمان برنامه و بودجه با حفظ سمت مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری بود و در فردای این روز سمت معاونت از مشارالیها سلب شد.

وی هم چنین به عنوان مسئول اجرای طرح میزبانی گیلان در سال ۲۰۲۰ میلادی انتخاب و شروع به فعالیت کرده است.

طبق حکم دیگری از سوی نماینده عالی دولت در استان،مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جانشین سابق معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب شد.

آرش فرزام صفت و کیمیا تنهایی به دنبال پذیرش استعفای “سید محمد احمدی”که احتمالا برای حضور به عنوان کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در یکی از شهرستانهای استان به این سمت منصوب شدند.

فرزام صفت؛متولد سال ۱۳۵۷ در رشت،فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی آب از دانشگاه تهران می باشد،کارشناس برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی،رئیس گروه اشتغال و سرمایه گذاری و دبیر مجمع مشترک توسعه اقتصادی و هم چنین مدیر هماهنگی طرح ساماندهی و بهره برداری چند منظوره از آب بندان های استان از دیگر سوابق کاری وی بوده و طبع شعر دارد و کتابی هم تحت عنوان: «قبلاهای غمگین»، در این حوزه چاپ شده است.

مقرر شده عصر امروز مراسم تودیع و معارفه با حضور معاون امور اقتصادی وزیر کشور در استانداری گیلان برگزار بشود.

اواخر اردیبهشت ماه امسال بود سید سلمان سامانی طبق اظهاراتی که رسانه ای شد،اظهار کرد: با دستور وزیر کشور مقرر شد که در ساختار جدید استانداری‌ها برای انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع، حتی‌الامکان از زنان توانمند و شایسته استفاده شود .

پایان پیام

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :