کاشف اسرار-فرمانده لشکر ۱۶سپاه قدس گیلان ٬ گفت:حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر یکی از فرازهای پرافتخار ملت ایران است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس،” محمد علی حق بین ” در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح٬ که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر٬ در ستاد فرماندهی انتظامی املش برگزار شد سوم خرداد را نمادی زنده از سربلندی و افتخار در تاریخ ایران دانست.

وی افزود: در جنگی نامتعارف و نابرابر اراده حق بر باطل پیروز شد٬ جنگی که یک طرف آن مستضعفین و در سمت دیگر تمامی مستکبرین دندان تیز کرده بودند و این اراده خداوند بود که حق بر باطل پیروز شود.

این مسئول اظهار داشت: حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر یکی از فرازهای پرافتخار ملت ایران است که تمام برنامه‌ها و تئوری‌های نظامی دول غربی را برهم زد.

حق بین با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) که ” خرمشهر را خدا آزادکرد “٬ تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر٬ تجلی قدرت لایزال الهی بود که در طرح عملیاتی غرور آفرین کربلای ۲ و به دست توانای مردم خداجو و مؤمن و با اقتدا به مولای متقیان و با رمز یا علی ابن ابیطالب (ع) به نام بیت المقدس ظهور کرد.

فرماندهی انتظامی شهرستان املش در این مراسم با اشاره به حماسه سوم خرداد٬ گفت: سوم خرداد یک حماسه ملی است٬ حماسه حضور مردم در جشن پس از آزادسازی خرمشهر٬ لذا پاسداشت فتح خرمشهر در گروی پاسداشت حضور مردمی در همه صحنه‌ها است.

قاسم جانعلی پور ،خاطرنشان کرد: استقلال و آزادی امروز ایران٬ حاصل جانفشانی شهیدان و ایثارگرانی است که درس آزادی را در مکتب حضرت حسین ابن علی (ع) فرا گرفته‌اند و این روز یادگاری است از حماسه‌های آنان.

با حضور رؤسای ادارات٬ مسؤولان محلی٬ خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :