کاشف اسرار-رئیس پلیس تهران با برگزاری نشست خبری درباره قتل همسر دوم ،اسلحه فاقد مجوز شهردار سابق تهران و دلیل در دست گرفتن آلت قتاله توسط خبرنگار صداو سیما جزئیاتی را تشریح کرد

به گزارش کاشف اسرار به نقل از میزان، حسین رحیمی در این نشست خبری درباره جزئیات دستگیری محمد علی نجفی به خاطر قتل همسر دومش ،اظهار کرد: پلیس آگاهی برای شناسایی قاتل و دستگیری او و مشخص شدن عوامل این حادثه تحقیقات گسترده‌ای را شروع کرد.

وی ادامه داد:در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که قتل توسط شهردار سابق تهران محمدعلی نجفی انجام شده است، چون استنادات و مدارک و قرائن و شواهد حاکی از آن بود.

این مقام،خاطر نشان کرد:با اطلاعاتی که از فرزندخوانده، همسایه و راننده به دست آوردیم و تلفن‌هایی که وی گرفته بود چیزی که نگران بودیم این بود که این فرد به خود صدمه بزند.

رحیمی،متذکر شد: فکر می‌کنم هفت یا هشت نقطه‌ای که احتمال می‌دادیم وی باشد یک نقطه آن قم و یک نقطه ویلا بود تیم‌های مختلف در محل اعزام شدند و کار‌های پلیسی آغاز شد.

وی ادامه داد: حدود ساعت ۷ بعد از ظهر بود یکی از این تیم‌ها بود که وی را در خیابان وحدت اسلامی در حالتی که برای تسلیم شدن مردد بود دید بلافاصله همکاران ما وی را سوار بر به داخل آگاهی منتقل می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: اسلحه‌ای که در دست آقای نجفی بود از سال ۹۴ تاکنون هیچ مجوزی نداشته است.

رحیمی،در ادامه در باره فیلمی که نشان می‌داد خبرنگار صدا و سیما آلت قتاله را در دست گرفته است،تصریح کرد: زمانی این اتفاق افتاد که اعترافات متهم مبنی بر اینکه همسر دوم خود را با این اسلحه به قتل رسانده است.

به گفته وی، پس از این ماجرا و مشخص شدن قاتل بودن نجفی این اسلحه برای تهیه گزارش برای چند لحظه در اختیار خبرنگاران قرار گرفت.

این مقام پلیس گفت متهم پس از اینکه همسر خود را به قتل رسانده دوکیف را به راننده اش تحویل داده که داخل این کیف یک نامه سه صفحه ای پیدا کردند که در آن توضیحاتی را داده بود.

رحیمی در ادامه افزود پسر مقتول به محض ورود به خانه پس از برگشت از مدرسه با جسد مادرش رو به رو می شود و ماجرا را به پلیس گزارش می دهد.

وی با بیان این که از زمان قتل تا زمانی که دستگیر شود نجفی به قم و سر حاک پدرش رفته و برگشته است،درباره اینکه در برخی تصاویر نشان داده می‌شود نجفی در حال چایی خوردن است، خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها از وی تا افطار تمام می‌شود و برای بازپرس چایی آورده می‌شود و در اینجا برای نجفی هم چایی آورده می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی تهران،تاکید کرد: برای ما اشخاص فرقی نمی‌کند و شخص در جایگاه قاتل است و دادسرا در حال رفت و آمد است و مستندات بازجویی در حال انجام است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :