کاشف اسرار-امروز جمعه برابر دهم خرداد ماه ۱۳۹۸ شمسی و بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان سال ۱۴۴۰ قمری می باشد و مقارن با روز زاهپیمایی قدس است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،۴۰ سال قبل و در ۱۶ مرداد ماه ۱۳۵۸ بود حضرت آیت الله سید رو الله خمینی(ره)به عنوان مرجع تشییع و بنیان گذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران که جهره مبوب ایرانیان و مسلمان جهان بود از مسلمانان دنیا خواست تا آخرین جمعهٔ ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند و در این روز همبستگی خود را در حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین» به نمایش بگذارند.

۴ دهه از آغاز راهپیمایی ها برای مایت از روز قدس و مردم مظلوم فلسطین سپری شده و در طول این مدت و هر ساله بر تعداد افراد حاضر در راهپیمایی و حتی پذیرش دین مبین اسلام در اقصی نقاط دنیا افزوده می شود و آنان هم با لبیک به ندای امام خمینی(ره) در این راه پیمایی ها شرکت می کنند و فریاد مظلومیت فلسطینی ها را به گوش جهانیان می رسانند و چون آواری بر سر استکبار جهانی فرو می ریزند.

روز قدس امسال همچون در آستانه سال روز ارتحال ملکوتی امام راحل و انتخاب حضرت آیت الله سید علی خامنه ای به رهبری انقلاب اسلامی برگزار می شود با این تفاوت که ۳۰ سال از آغاز رهبری معظم له سپری می شود و بر حلاوت برگزاری راهپیمایی امروز افزوده و مردم هم چنان پایبند اصول اولیه تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران که یکی از آنها حمایت از قدس شریف می باشد،هستند.

بنابراین می توان به دین نتیجه دست یافت همانطور که بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی ایران ،زمان برگزاری رفراندوم در ۱۲ اردیبشهت ماه سال ۱۳۵۸ تاکید کردند:”جمهوری اسلامی،نه یک کلمه کمتر،نه یک کلمه بیشتر”،پس ما هم می گوئیم:”برگزاری راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم فلسطین،اسلام و حکومت اسلامی؛ نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر”

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :