رئیس شورای اسلامی شهر رشت ،تاکید کرد: به زودی و طی روزهای آینده این شهر دارای شهردار می شود

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،سید امیر حسین علوی امندانی دیشب در ضیافت افطاری برای ۱۵۰ نفر از نونهالان تحت پوشش کمیته امداد که با حمایت تعدادی از خیرین در یکی از تالارهای شهر رشت برگزار شد.طی سخنانی اظهار کرد:هر روزی که دل مردم شاد باشد عید محسوب می شود.

وی با اشاره به قرار داشتن در ماه مبارک رمضان این ماه را به عنوان ماه میهمانی خدا از بندگانش دانست و گفت:همه ما انسانها در این ماه تلاش می کنیم تا به خودمان برگردیم .

این مسئول اعتقاد دارد:خدا این ماه مبارک را تدارک دیده تا ما انسان ها به خودمان برگردیم و برگشتن به خود همانا فطرتی می باشد که پروردگار متعال برای ما خلق کرده است و همان ذات اقدس الهی است که در وجود تک تک بشریت به ودیعه گذاشته است.

علوی امندانی با اشاره به حضور خودش در مراسمات متعدد افطاری در ماه مبارک رمضان امسال،پذیرش دعوت و حضور در مراسم افطاری ساده امشب با نونهالان تحت پوشش کمیته امداد را دارای رنگ،بو و مزه متفاوت دانست و ابراز خرسندی کرد.

وی لذت حضور در این مراسم را برگشتن به خود و خدا توصیف کرد و از بانیان برگزاری قدردانی و ابراز کرد:ثانیه به ثانیه حضور شهروندان ،اصحاب رسانه و بانیان مراسم در کنار یک دیگر تجلی گر وجود وحدت،شرافت بالای انسانی و کمک به هم نوع است.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت ضمن تمجید از مجری برنامه که از هنرمندان گیلانی و مجری گری به صورت رایگان این مراسم را بر عهده داشت،گفت:”محمد تجدد “علاوه بر این که دارای سری نورانی می باشد،قلبی نورانی هم دارد.

علوی امندانی حضور در این مراسم آرام،صمیمی و خدا پسندانه را مغتنم شمرد و تصریح کرد:همه ما در مسیر زندگی تلاش می کنیم که حرکت به سمت تعالی و رشد را داشته باشیم.

به گفته وی،افرادی می توانند در این مسیر موفق تر و قوی تر عمل بکنند که دل را صادقانه و خالصانه به سمت خدا بسپارند و گام های خود را برای رفع نیاز حاجت مندان بردارند.

این فعال اقتصادی و صنعتی ضمن قدردانی از مدیران و پرسنل کمیته امداد برای برپایی این چنین مراسم ها،خاطر نشان کرد:برقراری ارتباط بنده با این نهاد امدادگر علی الخصوص مرحوم “حمید کامران”به عنوان
مدیرعامل ستاد دیه و مدیرکل اسبق کمیته امداد  و آموزش گرفتن سبب شد از ۱۵ سال قبل تاکنون تا حدودی در پرداختن به امورات خیریه گام بردارم.

علوی امندانی ضمن تمجید و قدردانی از زحمات مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت در تدارک دیدن این برنامه،تاکید کرد:”فاطمه قدیمی حرفه”از عزیزان و جنس انسان هایی محسوب می شود که هر جا برود زمانی را وقت می کند و توان مندی های خودش را برای انجام امورات خیریه و مردم به نحو احسن به منصه ظهور می گذارد.

وی با اشاره به آشنایی از مدیر فعلی روابط عمومی شهرداری رشت قبل از عضویت خودش در شورای اسلامی شهر،خاطر نشان کرد:از خصلت نیکو “قدیمی حرفه”از سال ۹۲ تاکنون اطلاع دارم و این حس مردم دوستی می ستایم و همین امر سبب به وجود آمدن ارتباطات و دوستای خانوادگی بنده با مشارالیها شده است.

این مسئول هم چنین از حضور و همکاری “محمد حسن علی پور کسبخی”به عنوان دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت در جهت برپایی این ضیافت افطاری و هم چنین مدیریت تالار قلعه قدردانی کرد.

علوی امندانی ،اذعان کرد:با وجود سختی ها و فشار شدید اقتصادی که به ایران اسلامی و زندگی ایرانی ها فشار آورده ولی دارای مردمانی؛عزیز و صبور هستند که توانستند در این فشار طی مسیر بکنند و دوام بیاورند.

وی خطاب به کسانی که در ایران اسلامی در حوزه های اجتماعی،سیاسی وانسانی وظایفی بر عهده دارند،گفت:مسئولان ذیربط در این مسیر کنار مردم باشند .

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در پایان قشنگ ترین خبر خودش از مجموعه پارلمان شهری را این گونه بیان کرد که امیدواریم و منتظریم این شهر طی روزهای آینده دارای شهردار می شود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :