کاشف اسرار-نماینده مردم رشت در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در مرداد ماه سال گذشته تعدادی از خبرنگاران را به وسیله مشاور رسانه ای خودش به سالن اجتماعات شاهد گلسار متعلق به بنیاد شهید دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،غلام علی جعفر زاده ایمن آبادی “با دعوت”شاهین آبزن”میزبان بود و در پایان مراسم به تعدادی از خبرنگاران خاص هدیه ۵۰۰ هزار ریالی اعطا کرد و به تعدادی دیگر از اصحاب رسانه وعده داد به زودی پرداخت می کند.

متاسفانه حدود ۱۰ ماه از زمان برگزاری این جلسه سپری شده و نام برده هنوز به وعده اش عمل نکرده و با مراجعه به دوربین مدار بسته،تصاویر و فیلم های تهیه شده توسط خبرنگاران و هم چنین لیست های تهیه شده با ذکر نام و نام خانوادگی و امضاء،مبنی بر اهدای هدیه به تعدادی از خبرنگاران خاص،می توان پی به این نکته برد آیا در اجابت وعده موفق یا عاجز بوده است؟لازم به ذکر می باشد تعدادی از خبرنگاران در عکسهای یادگاری به دلایلی حاضر نشده بودند.

النهایه این سئوال مطرح می شود در صورتی که”جعفر زاده ایمن آبادی”از اجابت وعده مذکور که پرداخت ۵۰۰ هزار ریال عاجز بوده آیا می تواند نماینده ای قوی و خوش قول برای اجابت وعده های بزرگتر و مهم تر به مردم باشد؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :