کاشف اسرار-نود و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت که قرار بود ساعت ۱۷ امروز برگزار بشود به دلیل به حد نصاب رسیدن اعضای حاضر برگزار نگردید و خبرنگاران و اعضای حاضر ساعت ۱۹:۱۰ محل جلسه ترک کردند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در این جلسه،فاطمه شیرزاد کوزانی،مصطفی عاقل منش،رضا رسولی،سید امیر حسین علوی امندانی و بهراد ذاکری حضور یافتند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اعلام به حد نصاب نرسیدن اعضای پارلمان ابراز امیدواری کرد خدا آن چه برای شهر و شهروندان مصلحت می بیند رقم بزند.

سید امیر حسین علوی امندانی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا به دلیل این که جلسه امروز به حد نصاب نرسید و برگزار نشد تا استعفا شما بررسی بشود و با تایید احتمالی استعفا در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنید،آیا می توانید از طریق مراجع بالاتر استعفای خود را پیش ببرید ،گفت:اطلاعات حقوقی بنده تکمیل نیست و باید با دوستان مشترک مشورت بکنم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره انتشار شایعه ای مبنی بر دخالت احتمالی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای عدم پذیرش استعفای خودش از عضویت در شورای اسلامی شهر هم با خنده،گفت:اطلاعات سیاسی ندارم.

این مسئول هم چنین مقاومت دیشب اسماعیل حاجی پور به عنوان رئیس هیات مدیره باشک فوتبال داماش گیلان برای عدم اجازه بازی این تیم با پرسپولیس تا زمان ورود هواداران داماش به استادیوم در اهواز را مایه سربلندی خودش دانست.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :