کاشف اسرار-فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: ایجاد و برقراری امنیت برای شهروندان در ایام ماه مبارک رمضان، جلوه‌ای از نشانه‌های پلیس در تراز جمهوری اسلامی است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس ” محمدرضا اسحاقی ” صبح امروز در مراسم صبحگاه عمومی کارکنان انتظامی گیلان با قدردانی از تلاش کارکنان انتظامی برای ارائه خدمات مطلوب یه شهروندان درایام ماه مبارک رمضان و تعطیلات نیمه خرداد سال جاری بیان داشت: خدمت به مردم و کمک به حل مشکلاتشان عبادت است.

وی ضمن تبریک به کسانی که از فیوضات ماه مبارک رمضان بهره وافی و کافی را برده‌اند افزود: ایجاد و برقراری امنیت برای شهروندان در ایام مبارک رمضان، جلوه‌ای از نشانه‌های پلیس در تراز جمهوری اسلامی است.

این مسئول به مواهب طبیعی و گردشگری گیلان و ماموریت‌های پیش روی کارکنان در حفظ امنیت سواحل و تفرجگاه‌ها اشاره داشت و تصریح کرد: در استان با توجه به شرایط ویژه‌ اقلیمی و مواهب خدادادی حجم ورود مسافر از ۱۲ خرداد شروع و تا ۵ مهرماه ادامه دارد.

اسحاقی مهمترین مسئله ایام تعطیلات هر سال در استان گیلان به غیر از مباحث شد آمدی و روان‌سازی حجم ترافیک موجود در جاده‌ها و خیابان‌ها را حفظ ارزش‌های اسلامی دانست

وی ضمن اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در ملاقلات با فرماندهان نیروی انتظامی مبنی بر اینکه نیروی انتظامی باید در مواجهه با موضوع امنیت اخلاقی با جدیدت و تمامیت عمل کنیم اظهار داشت: ماموریت سنگینی برای عهده نیروی انتظامی است.

رئیس پلیس گیلان،تاکید کرد: باید برای حفظ ارزش‌های اسلامی و مقابله با هنجارشکنی برخی افراد فرصت طلب با برنامه ریزی و هوشیاری اقدام کنیم.

اسحاقی استفاده از پلیس افتخاری در سواحل و تفرجگاه‌ها را یکی دیگر از تدابیر و اقدامات نیروی انتظامی در حفظ امنیت و مقابله با هنجارشکنی عنوان کرد و بیان داشت: در سال جاری بالغ بر ۵۰۰ پلیس افتخاری پس از کسب آموزش‌های لازم به کار گیری می‌شود.

وی توجه به سلامت جسمی و روحی کارکنان را یکی دیگر از اولویت‌ها دانست و خاطرنشان کرد: حفظ توان رزمی و داشتن سلامت جسمی و روحی یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت ماموریت‌های ناجا است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :