کاشف اسرار-رییس پلیس راهور استان گیلان از برخورد بدون اغماض و جدّی پلیس راهور با ناهجاری‌های اجتماعی در حوزه ترافیک، برابر قوانین و مقررات کشور خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس” محمدرضا محمدی ” با اشاره به اهمیت برقراری قانون و نظم اجتماعی در معابر استان گفت: پلیس راهور استان برابر وظیفه ذاتی خود با ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی برخورد می‌کند .

به گفته وی، تعداد معدودی از افراد معلوم الحال و فرصت طلب از شرایط مطلوب جامعه سوء استفاده کرده و با انجام حرکات و اقدامات خلاف قانون نظم اجتماعی را برهم زده و آسایش و امنیت مردم را با خطر و چالش مواجه می‌کنند.

این مقام انتظامی افزود: پلیس راهور طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را با محوریت برخورد با خودروهای دارای ناهنجاری اجتماعی و قانونی اجرای می‌کند .

به گفته محمدی،در این طرح طبق مقررات با خودروهای دارای شیشه دودی، خودروهای دارای آلودگی صوتی و صدای ناهنجار اگزوز، خودروهای حامل حیوانات (سگ و …) و خودروهای که اقدام به دور دور در سطح خیابان‌ها می‌کنند برابر مقررات برخورد می‌کند و ضمن اعمال قانون بر اساس جدول جرائم راهنمایی و رانندگی حسب مورد رانندگان هنجارشکن که مرتکب تکرار تخلفات می‌شوند را به مراجع قضایی معرفی خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس راهور در کنار تخلفات رانندگی با مصادیق مجرمانه در حوزه ترافیک نیز برابر مقررات جاری کشور برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راهور گیلان،متذکر شد:با توجه به جرم بون کشف حجاب در اماکن عمومی، خودروهایی که رانندگان و سرنشینان آن‌ها اقدام به کشف حجاب کنند برابر قانون متوقف و راننده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی خواهد شد.

محمدی،تاکید کرد.: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه ترافیک با استفاده از تمام ظرفیت نیروی انسانی و تجهیزاتی محسوس پلیس راهور در سطح استان انجام می‌شود و در اجرای این طرح از ۳۰ تیم گشت نامحسوس نیز استفاده خواهد شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :