کاشف اسرار-به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر جشنی با حضور بیش از ۲ هزار نفر در روستای ساحلی سده بخش کوچصفهان شهرستان رشت از ساعت ۲۱ دیشب تا ۱:۳۰ دقیقه امروز جنب مرکز بهداشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”محمد تجدد”از هنرمندان با سابقه و جوان استان گیلان اجرای این برنامه را بر عهده داشت.

“غلام علی جعفر زاده ایمن آبادی”از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،بخش دار کوچصفهان و هم چنین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان،از مهمانان و سخنرانان این جشن بودند.

تشکر و حمایت های های جداگانه بخش دار کوچصفهان و هم چنین رئیس شورای اسلامی روستا و دهیار روستا از این نماینده مجلس و نماینده مجلس از بخش دار و شورای اسلامی روستا و دهیاری از نکات تحیر بر انگیز این جشن بود.

اجرای برنامه طنز توسط محمد هندی،جابر وثوثوق و محمد ایران خواه-و اجرای کمدی توسط “سامان اسماعیل زاده اهل صومعه سرا به عنوان دارنده مقام سوم جشنواره ملی استندآپ کشور از دیگر برنامه هایی بود که مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت.

یکی دیگر از آیتم های موفق این برنامه اجرای برنامه سنتی لافند بازی توسط گروه”گیل آئین”به سرپرستی جمشید حسین زاده و زینب گل پور(همسر) و یک مرد سیاه باز بود

حسین زاده از چهره های لافند باز گیلان در عرصه های ملی و بین المللی بوده به طوری که تاکنون در کشورهایی هم چون:فرانسه،بلاروس و آذربایجان اجرای برنامه داشته و حدود دو دهه در این رشته هنری به اجرای برنامه های جذاب می پردازد.

تنها رسانه پوشش دهنده این جشن پایگاه خبری و تحلیلی “کاشف اسرار”بود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :