کاشف اسرار-عصر امروز اولین جشنواره فرآورده های لبنی و غذاهای سنتی گیلان روستای دافسار رشت با حضور اهالی روستا،گردشگران،اصحاب رسانه و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان به عنوان اولین مسئول استانی وارد مکان محل برگزاری جشنواره شد.

کیمیا تنهایی سنگاچین”به تک به تک غرفه ها سر زد و با متولیان فروشنده محصولات غذایی گفتگو و حتی از بسیاری غرفه ها خرید و تنها مسئولی بود نسبت به خریداری محصولات عرضه شده اقدام کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به همراه رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان رشت،غلام علی جعفر زاده آیمن آبادی(نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی)فرماندار رشت به اتفاق معاونین سیاسی و عمرانی و هم چنین بخش دار مرکزی شهرستان رشت از دیگر مسئولین حاضر در این برنامه بودند.

اجرای آئین های سنتی عروس بران و لافند بازی،برگزاری نمایش طنز برپایی غرفه های متعدد محصولات غذایی از آیتم های جشنواره بود.

فروش گرانتر برخی از محصولات نسبت به سایر نقاط استان،عدم وجود سرویس بهداشتی برای استفاده از دستشویی و در نظر گرفتن منبع آب برای نوشیدن و عدم نرخ گذاری محصولات عرضه شده از معایب برگزاری این جشنواره بود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :