کاشف اسرار-سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری رشت از تدارک دیدن برگزاری اولین جشنواره خرشه(فرآورده های لبنی)و غذاهای سنتی گیلان در ساعت ۱۷ امروز در روستای دافسار این شهرستان خبر داد.

حسین میرزایی ولدی امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری؛برگزاری این ججشنواره را به مناسبت فرا رسیدن هفته صنایع دستی و هم چنین جهاد کشاورزی عنوان کرد.

وی برگزار کنندگان این جشنواره را اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری-سازمان جهاد کشاورزی،انجمن صنفی راهنمایان گردشگری و سرپرستی بانک کشاورزی گیلان،شورای اسلامی شهر رشت،فرمانداری شهرستان رشت و یکی از کارخانجات تولید محصولات لبنی ذکر کرد.

این مسئول اجرای نمایش طنز توسط گروه پاتوق به سرپرستی”محمد هندی”،اجرای مراسم بومی عروس بران،لافند بازی،موسیقی سنتی و دیگر برنامه های شاد از آیتم های در نظر گرفته شده برای اجرای جشنواره مذکور اعلام کرد.

نتیجه تصویری برای محمد هندی

میرزایی ولدی اجرای این برنامه را بر عهده”رسول حق دوست”از مجریان شبکه باران و مسیر دسترسی برای شهروندان رشتی را از مسیر جاده رشت به فومن،دور زدن پس از پاسگاه پلیس راه رشت به ملاسرا و حرکت به سمت شفت و طی مسیر کوتاهی و حرکت به سمت دافسار عنوان کرد.

نتیجه تصویری برای رسول حق دوست

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :