کاشف اسرار-ساعت ۲ صبح امروز یک کلیپ ۴دقیقه و ۴۱ ثانیه ای از حضور تعدادی از ماموران کلانتری میدان شهدای ذهاب(۱۲)رشت در پیاده راه علم الهدی ،حد فاصل سبزه میدان به دست خبرنگار” پایگاه خبری کاشف اسرار” رسید.

به گزارش کاشف اسرار،در این کلیپ یک مرد و زن در برابر تعدادی از ماموران کلانتری حضور دارند که مرد با گردن کلفتی نسبت به بیان الفاظ زشت و رکیک ،مشت زدن به خودروی پلیس،عربده کشی و اخلال در نظم عمومی می کند،زن هم داد می زند و الفاظی به کار می برد.

انتخاب هسته مرکزی شهر برای تخلیه اوج عصبانیت توسط این زن و مرد عصبانی امری مذموم و غیر قابل توجیه بوده و ماموران پلیس به جای این که این اشخاص نامتعادل را بازداشت بکنند،النهایه محل را ترک می کنند.

با توجه به این که رفتارهای صورت گرفته در هسته مرکزی شهر عناصر تشکیل دهنده جرم را تشکیل داده،ماموران پلیس وظیفه داشتند به عنوان جرم مشهود،افراد یاد شده را دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل می دادند.

از آن جایی که بروز این حادثه سبب ایجاد ترس برای افراد در حال تردد در این مسیر شده ،ضمن این که در گذشته وجود افراد اراذل و اوباش سبب قتل یکی از ماموران پلیس در پارک بازی دانشجو در حوالی تقاطع غیر هم سطح یخسازی این شهر شده،از دادستان مرکز گیلان و هم چنین رئیس پلیس استان تقاضا می شود در صورتی که وقوع حادثه امروز را جرم می دانند،به این واقعه ورود پیدا کنند.

از آن جایی که کلیپ مذکور به دلیل به کار بردن الفاظ رکیک و حتی دست درازی به مامور و حمله به خودروی پلیس دارای صحنه های نامناسب است،از انتشار آن خودداری کردیم،امید است مراجع ذیصلاح در این باره اقدام عاجل به عمل بیاورند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :