کاشف اسرار-رییس پلیس راهور گیلان از مساعدت در ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های استان به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس،” محمد‌رضا محمدی ” در تشریح این خبر گفت: نیروی انتظامی استان به مناسبت عید سعید فطر و در جهت مساعدت با مالکان وسایل نقلیه توقیف شده در پارکینگ‌ها اعم از خودرو و موتورسیکلت با هماهنگی مرجع قضائی تمهیدات بسیار ویژه‌ای برای ترخصیص وسایل نقلیه توقیفی در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه فرصت استفاده از این امتیاز تا پایان خرداد ماه است افزود: امتیازات در نظر گرفته شده شامل شرایط خاص برای پرداخت خلافی معوق خودروها، بیمه نامه شخص ثالث و موارد خاص مالکیتی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده فقط برای خودروهایی که به علت جرائم معوقه رانندگی یا فقدان بیمه نامه و موارد خاص مالکیتی در پارکینگ متوقف هستند در نظر گرفته شده است.

محمدی با بیان این که وسایل نقلیه‌ای که دستور قضائی برای توقیف دارند شامل این طرح نخواهند شد،تاکید کرد:مالکان کلیه وسایل نقلیه با مراجعه به ستادهای ترخیص خودرو و موتورسیکلت در سراسر استان نسبت به استفاده از این شرایط استثنایی اقدام کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :