کاشف اسرار-رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس گیلان از پلمپ ۳۱۷ واحد صنفی متخلف در سه ماهه اول سال جاری در شهرستان رشت خبر داد. و گفت:۳ رستوران در رشت به علت عدم رعایت شئون اسلامی در سرو غذا پلمب شدند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس،”رضا محمد زاده ” با اعلام این خبرگفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف، طرح نظارت و کنترل بر اصناف در سه ماهه اول سال جاری توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در شهرستان رشت اجرا شد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۶۰ واحد صنفی متخلف طبق ماده ۲۸ قانون نظام صنفی به علت پخش موسیقی زنده، کشف سلاح غیر مجاز و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه پلمپ شدند افزود: در این راستا ۳ رستوران متخلف نیز در شهر رشت به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی در سرو غذا پلمپ شدند.

این مسئول،خاطر نشان کرد: تعداد ۱۵۴ واحد صنفی متخلف نیز به علت نداشتن پروانه کسب برابر ماده ۲۷ قانون نظام صنفی پلمپ شدند تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

محمد زاده در پایان با تاکید برتداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :