کاشف اسرار-مدیرکل جدید انتقال خون گیلان از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به طور جد درخواست کرد با توجه به وضعیت نامناسب معیشت مردم و اعمال تحریم ها نسبت به پرداخت و به روز رسانی حقوق و مزایا و کارانه پرسنل اقدام به موقع بشود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،بابک پاک دل خوش اخلاق در مراسم معارفه خودش به سمت مدیرکل انتقال خون گیلان و تودیع”احمد مرادی توت کله”از این سمت،مدیر قبلی این دستگاه اجرائی را فردی زحمتکش و پرتلاش نامید.

وی با ابراز تشکر از همه مدیران قبلی انتقال خون گیلان به ویژه”احمد مرادی توت کله”هدف اشخاص برای تصدی مدیریت این دستگاه اجرائی را خدمت کردن به مردم و تلاش برای ارتقای سازمان و افزایش شاخص های خدماتی عنوان کرد.

این مسئول فعالیت سازمان انتقال خون ایران و به تبع آن اداره کل گیلان را بر پایه مردم محوری دانست و تاکید کرد:این سازمان بر پایه گردش مالی فعالیت نمی کند تا به آن این گونه نگاه کرد.

پاک دل خوش اخلاق دو سرمایه مهم اداره کل انتقال خون گیلان را مراجعین نیکوکار و اهدا کنندگان خون و هم چنین پرسنل شاغل در این دستگاه اجرائی بیان کرد.

وی به اظهارات “احمد مرادی توت کله”به عنوان مدیرکل سابق انتقال خون گیلان در این نشست مبنی بر این که مبلغ ۷ میلیارد تومان از سوی دانشگاه علوم پزشکی به دلیل تصدی در این سمت پرداخت نکرد،واکنش نشان داد.

این پزشک با تاکید بر این که پرداخت نشدن به موقع کارانه ها بر روی انگیزه پرسنل شاغل در اداره کل انتقال خون گیلان تاثیر گذار است،هم چون بیانات امروز مدیر سابق این دستگاه از دانشگاه علوم پزشکی استان درخواست داریم مطالبات این دستگاه پرداخت بکند.

پاک دل خوش اخلاق،معتقد است:دیدگاه دانشگاه علوم پزشکی گیلان این گونه نبوده چون”احمد مرادی توت کله”عهده دار پست مدیرکلی انتقال خون استان بوده،مطالبات این دستگاه پرداخت نشود.

وی در تبیین دلیل عدم پرداخت به موقع اعتبار ۷ میلیارد تومانی توسط علوم پزشکی گیلان به انتقال خون استان مدعی شد:دانشگاه علوم پزشکی درگیر دریافت مطالبات از شرکت های بیمه ای هستند که به تعهدات خود در قبال دانشگاه عمل نمی کنند.

این مسئول با اشاره به تجمع گروهی از بازنشستگان سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقابل درب ورودی این دستگاه اجرائی در میدان فرهنگ رشت،ابراز کرد:این افراد مطالبه گر مطالبات خود بودند.

پاک دل خوش اخلاق به این که دانشگاه علوم پزشکی گیلان درگیر پرداخت مطالبات پرسنل است از رئیس این دانشگاه به طور جد درخواست کرد با توجه به وضعیت نامناسب معیشت مردم و اعمال تحریم ها نسبت به پرداخت و به روز رسانی حقوق و مزایا و کارانه پرسنل اقدام به موقع بشود.

وی با تصریح بر این که با اعمال تحریم ها سفره مردم کوچکتر شده،تاکید کرد: اداره کل انتقال خون استان نیازمند کمک همه دوستان برای حل مشکلات این دستگاه است،ضمن این که ارتقای این سازمان نیازمند همکاری مدیران قبلی این مجموعه است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :