کاشف اسرار-فرمانده انتظامی استان گیلان حضور خیرین امنیت‌ساز در کنار نیروی انتظامی را موجب دلگرمی کارکنان پلیس دانست.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس٬” محمدرضا اسحاقی ” در جمع خیرین امنیت‌ساز املش که در سالن جلسات شهدای ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص جذب همکاری و حمایت خیرین امنیت‌ساز اشاره کرد.

وی گفت: معظم له یکی از مطالبات خود را ارتقاء عملکرد و نوسازی ابنیه و تجهیزات پلیس با استفاده از ظرفیت خیرین امنیت‌ ساز و معتمدین بیان کردند.

این مقام انتظامی افزود: در پی بیانات مقام معظم رهبری توفیقات بسیار خوبی در سطح کشور و استان به دست آمد .

به گفته اسحاقی، از آنجا که اقدامات نیروی انتظامی رویکرد خدماتی دارد و مطالبات مردمی در این حوزه فراتر از سایر ارگان‌ها و نهادها است می طلبد الزامات اولیه ساختاری را برای اجابت کارخواسته‌های مردمی به ویژه در حوزه خوش آیند سازی محیطی٬ ساخت و تجهیز اماکن و مقرهای انتظامی با هدف ارتقاء رضایت‌ مندی عمومی پیگیری و اجرائی شود.

وی تصریح کرد: اقدامات بسیار مناسب و مؤثر در حوزه ساختاری انتظامی املش جای بسی تقدیر داشته که این مهم با عنایت ویژه خیرین میسر شده و ادامه این روند نیز می‌تواند نتایج بسیار بزرگی برای مردم داشته باشد.

رئیس پلیس گیلان،خاطرنشان کرد: رویکرد مناسب نیروی انتظامی پیرامون ایجاد همگرایی با خیرین در راستای کمک به محرومان٬ مستمندان و معسرین هم جای تقدیر دارد که اثرات مثبت آن در زندگی خیرین درون و برون سازمانی مشهود خواهد بود .

اسحاقی،ابراز کرد: اقدام شهرستان املش در خصوص این مجمع و نحوه برنامه‌ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در قالب یک طرح قابل تعمیم و در سطح استان قابل پیگیری و استفاده است.

“قاسم جان علی‌ پور” فرمانده انتظامی املش طی سخنانی ضمن تشکر از فرمانده انتظامی استان گیلان و خیرین امنیت‌ساز٬ به تشریح اقدامات و عملکرد این شهرستان در راستای ساخت و نوسازی ابنیه انتظامی و جابجایی ساختمان ستاد انتظامی و پلیس راهور٬ نوسازی پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی٬ احداث و تجهیز مهمانسرای غدیر٬ احداث واحد تولیدی مرغ گوشتی در دو پاسگاه حوزه استحفاظی و مبالغ هزینه شده پرداخت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :