کاشف اسرار-مدیر کل حفظ و نشر ارزش‌های اسلامی استان گیلان ،همکاری تمامی نهادها را در اشاعه فرهنگ شهادت در جامعه و به ویژه در بین قشر جوان را ضروری دانست.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس٬ ” عباس بایرامی “در جلسه تعامل و همکاری که در ستاد فرماندهی انتظامی املش برگزار شد به تبیین نقش شهدا و جانبازان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دوران دفاع مقدس و نیاز امروز جامعه به فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت.

وی با تاکید بر این که تمامی نهادها و سازمان‌ها باید به این امر توجه داشته باشند تا فرهنگ شهادت را در جامعه نهادینه کنند.حضور جوانان را در عرصه‌های علمی٬ فرهنگی و هنری را بسیار موفقیت آمیز دانست.

این مسئول،معتقد است: همانطور که جوانان به دانش علمی و فرهنگی روی آورده و از نظر تکنولوژی به پیشرفت‌های قابل ذکری دست یافته‌اند باید در امر ایثار و شهادت نیز در بین آنان فرهنگ سازی شود.

فرمانده انتظامی املش در این جلسه به لزوم توجه به ایثار و ازخودگذشتگی شهدای هشت سال دفاع مقدس٬ تاکید کرد.

قاسم جان علی پور،ادامه داد: با برگزاری کلاس‌های آموزشی و بصیرت افزائی در بین کارکنان و نیز ساخت تمثال شهدای نیروی انتظامی با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت و ارج نهادن به ایثار جوانان در هشت سال دوران دفاع مقدس سعی بر این شد تا فرهنگ شهادت را زنده نگه داریم.

وی خاطرنشان کرد: جوانان امروز با تأسی از حضرت سیدالشهدا امام حسین (ع) همواره در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی از نثار جان خود برای حفظ سرزمین خود کوتاهی نکرده لذا تمامی سازمان‌ها باید در اشاعه فرهنگ شهادت و ترغیب جوانان به این امر مهم تلاش کنند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :