کاشف اسرار-امام جمعه فومن با حمایت از اجرای طرح مقابله با بی‌حجابی توسط نیروی انتظامی، گفت: هجمه فرهنگی با کار فرهنگی خنثی می‌شود.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسن صفوی ” در دیدار با فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان فومن با اشاره به اینکه حجاب دستور صریح قرآن است اظهار داشت: بی‌حجابی در جامعه باعث افزایش طلاق، انحطاط اخلاقی و نا‌امنی فردی و جمعی شده .است.

وی تاکید کرد: لازم است با ایجاد بستر مناسب برای فرهنگ‌سازی، انتخاب الگوهای موثر، برتر، تقویت ایمان و اراده از رواج بی‌ بند و باری در جامعه جلوگیری کرد.

امام جمعه فومن ،معتقد است:یکی از علل ایجاد بدحجابی در جامعه می‌تواند بی‌توجهی خانواده‌ها نسبت به پوشش فرزندان خود باشد،

صفوی ،افزود: اگر در جامعه مردان نسبت به حجاب و عفاف حساسیت نشان دهند و زنان نیز با پوشش مناسب و به دور از برخی گرایش‌های لذت جویانه به این موضوع نگاه کنند به یقین ارتباط بین زنان و مردان توام با احترام خواهد بود و با این کار زمینه بسیاری از تمایلات نفسانی از بین خواهد رفت.

وی خطاب به کارکنان پلیس،تاکید کرد: به نیروهای خدوم پلیس توصیه می‌کنم ابتدا به کسانی که حجاب اسلامی را رعایت نمی‌کنند با رعایت ادب مورد ارشاد قرار دهند چون هجمه فرهنگی با کار فرهنگی خنثی می‌شود و سپس با کسانی که قانون‌ستیزی و هنجار‌شکنی را پیشه کرده‌اند برخورد شود.

امام جمعه فومن در پایان اظهار داشت: برخورد نیروی انتظامی با کسانی که کشف حجاب می‌کنند بیانگر اهتمام جدی پلیس با این پدیده ناپسند است و این کار مورد تائید همه مسؤولان قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه خوبی که روحانیون میان مردم دارند، تصریح کرد: انتظار می‌رود این افراد با راهنمایی‌ و مشورت‌های کارساز خود پلیس را در اجرا و تحقق برنامه‌هایش یاری کنند.

محسن جعفرزاده با اعلام اینکه فومن به دلیل آب و هوای خوب و مناظر دیدنی مهمان‌پذیر است و فرهنگ‌های مختلفی وارد این شهرستان می‌شوند تصریح کرد: پلیس همیشه پای کار بوده و تلاش می‌کند در بحث بسترسازی فرهنگ عفاف و حجاب عملکرد مطلوبی داشته باشد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :