کاشف اسرار-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ،طرح همیاران پلیس را یکی از طرح‌های مردم محور موفق در کشور دانست و بیان داشت: نقش همیاران پلیس در کاهش تخلفات رانندگی را قابل توجه است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس،” محمدرضا محمدی ” در دیدار با ” نادر جهان‌آرای ” گفت: طرح مشترک همیاران پلیس بازخورد بسیار موفق و خوبی داشت و منجر به کاهش تخلفات رانندگی شده است .

وی ادامه داد:پلیس راهور در نظر دارد تا با کمک آموزش و پرورش استان این موضوع را در قالب یک طرح تابستانه این بار در اردوگاه‌های دانش‌آموزی سراسر گیلان پیگیری کند.

این مقام انتظامی افزود: در خودروهای که همیاران پلیس حضور دارند، راننده همواره تحت‌نظر و مراقبت است و در صورت ارتکاب به تخلف با تذکر مؤدبانه همیاران مواجه خواهد شد.

محمدی با اشاره به اینکه همیاران پلیس به عنوان فرشته‌های محافظ کوچک در خودروها حضور دارند و والدین و رانندگان نیز به احترام این عزیزان عموماً از تذکرات آنان استقبال می‌کنند ادامه داد: این امر سبب شده است تا شاهد کاهش تخلفات خودروهای باشیم که در آنها همیاران پلیس حضور دارند.

وی تصریح کرد: طرح همیاران پلیس یک ویژگی ممتاز دیگر دارد و همیاران که آینده‌سازان این کشور هستند با آموزهای که در دوران کودکی دریافت کرده‌اند، رعایت مقررات به رفتار قالب آنها تبدیل خواهد شد و مطمئنا شرایط ترافیکی آینده به مراتب بهتر از امروز خواهد بود.

رئیس پلیس راهور گیلان طرح همیاران پلیس را یکی از طرح‌های مردم محور موفق در کشور دانست بیان داشت: نقش همیاران پلیس در کاهش تخلفات رانندگی قابل توجه است.

محمدی تاکید کرد: با توجه به تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی در فصل تابستان و از سوی دیگر افزایش سفرهای در این فصل از سال، پلیس راهور گیلان در نظر دارد روند آموزش همیاران پلیس را ادامه دهد و این موضوع سبب شده است تا از ظرفیت اردوهای دانش‌آموزی و اردوگاه‌ها استفاده کند.


مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان نیز در این دیدار طی سخنانی از موفقیت طرح همیاران پلیس ابراز رضایت کرد .

نادر جهان آرای گفت: در زمینه ترویج فرهنگ ترافیک تا کنون با پلیس راهور همکاری داشتیم و خوشحال هستیم که پلیس با نگاه فرهنگی و آموزشی طرح همیاران پلیس را آغاز کرده و خوشبختانه با نتایج بسیار مثبتی همراه بوده است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :