کاشف اسرار-طی حکمی از سوی شهردار رشت ، “سرپرست حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی” این نهاد عمومی غیر دولتی منصوب شد.

به گزارش کاشف اسرار،در متن حکم “ناصر حاج محمدی،خطاب به “فرامرز جمشید پور”اهل روستای پشتهان بخش توتکابن شهرستان رودبار،چنین آمده است:

جناب آقای فرامرز جمشیدپور

با سلام و احترام

نظر به سوابق و تجارب جنابعالی، بموجب این حکم در راستای اجرای ساختار سازمانی شهرداری رشت بدینوسیله به عنوان “سرپرست حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی” منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری در توسعه شهری و تسهیل عبور و مرور و نیز با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.

لازم به ذکر می باشد در دوره تصدی پست شهرداری رشت توسط”مسعود نصرتی قزوینی نژاد”به صورت خارج از چارت،۲ معاونت حمل و نقل و ترافیک تشکیل شد که این مسئولیت ها به” فرامرز جمشید پور”و”علی بهارمست”واگذار شد.

نکته تعجب بر انگیز این است علی رغم این که تعدادی از معاونت های امور مناطق،حمل و نقل و ترافیک و عمرانی و امور زیر بنایی”تشکیل شد و حتی تعداد حدود ۷۰ نفر هم به صورت غیر قانونی مشاور این نهاد عمومی غیر دولتی شدند ،شهردار سابق ارتقاء سمت یافت و جانشین رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور شد؟!

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :