کاشف اسرار-با ابتکار شهردار جوان خشکبیجار و با همکاری مدیرعامل شرکت نمایشگاهی “قاصدک ترنج”اولین نمایشگاه “نان های”برنجی”و “کشتا”از ساعت ۱۹ تا ۲۲:۲۰ امروز در جنب پارک این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این جشنواره با حضور شهروندان خشکبیجاری و گردشگران و هم چنین”محمد صادق حسنی جوریابی”به عنوان نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار جوان برپا شد.

تدارک دیدن ۲۰ غرفه عرضه محصولات صنایع دستی و غذاهای محلی اعم از:نان برنجی،رشته و خشکار،صنایع دستی،ظروف مسی،عسل و پخش شربت صلواتی در حاشیه محل برپایی جذب کننده مردم بود و حاضرین بارها از نشاط به وجود آمده کف زدند و شادی کردند.

اجرای برنامه های متعدد و مفرح از جمله طنز توسط گروه به سرپرستی”محمد هندی”و کنسرت زنده آهنگهای گیلکی توسط گروه به سرپرستی”کیانوش علی پور “از هنرمندان مطرح استان گیلان بر غنای برنامه افزودند.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این جشنواره می توان به اجرای استند اپ کمدی،شعبه بازی و اجرای مسابقه ماست خواری در ظروف یک بار مصرف بین نونهالان اشاره کرد.ناگفته نماند زمان پخش اذان،حدود ۲۰ دقیقه اجرای جشنواره متوقف شد.

مجریان این جشنواره ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه ای”محسن مهدی انوشیروانی”و مدیرعامل شرکت نمایشگاهی”قاصدک ترنج”به اتفاق”حدیث نیکرو”از بازیگران سینما و تلویزیون”بودند.

شهردار خشکبیجار و دبیر جشنواره نان کشتا و برنجی در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار،اظهار کرد:حدود ۵۰۰نفر از جشنواره نان کشتا و برنجی بازدید کردند .

صدراله فرخی با اشاره به برپایی ۲۰غرفه برای معرفی محصولات کشاورزی خشکبیجار،خاطر نشان کرد: ۱۵۰خانوار خشکبیجاری نان برنجی و کشتا تولید می کنند .وی در پایان از حضور و پوشش خبری این جشنواره توسط خبرنگاران پایگاه خبری”کاشف اسرار”و صداوسیمای شبکه “باران” قدردانی کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :