کاشف اسرار- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ،گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی، ( تابستان سال گذشته) ۲۰هزار حلقه لاستیک در استان توزیع شده است.

فریبرز مرادی امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد: توزیع لاستیک در راستای حمایت از شاغلین بخش حمل و نقل جاده ای و با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان صورت پذیرفته و در حال اجرا می باشد.

وی به نحوه تخصیص لاستیک به خودورهای سنگین حمل و نقل عمومی پرداخت و خاطر نشان کرد: برای اتوبوسهای حمل و نقل عمومی به ازای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد و برای  مینی بوسها   به ازای ۱۵ هزار کیلومتر کارکرد ۲ حلقه لاستیک اختصاص می‌یابد.

به گفته این مسئول، در بخش حمل و نقل کالا به وسایل نقلیه باری با ظرفیت تا ۲۰ تن به ازای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد، وسایل نقلیه باری بیش از ۲۰ تا ۴۰ تن، به ازای ۱۵ هزارکیلومتر کارکرد و وسایل نقلیه باری با ظرفیت بیش از ۴۰ تن به ازای ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۲ حلقه لاستیک داده می‌شود.

مرادی،متذکر شد: رانندگان بخش حمل و نقل کالا و مسافر متقاضی دریافت لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی می توانند با در دست داشتن کارت هوشمند فعال ناوگان و مدارک شناسایی خودرو به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، ادارات تابعه در سطح شهرستانها مراجعه نموده تا پس از بررسیهای لازم نسبت به صدور حواله اقدام شود /منبع:سایت اداره کل

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :