کاشف اسرار-مدیریت روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان با صدور اطلاعیه ای نسبت به انعکاس اعتراض جایگاه CNG احمد سرگوراب شفت در خصوص آلودگی گاز و آسیب آن به ایستگاه مذکور،واکنش نشان داد.

به گزارش کاشف اسرار،روابط عمومی شرکت مذکور در ابتدای این اطلاعیه نوشت :کارشناسان این شرکت طی بازدیدهای مشترک به همراه کارشناسان شرکت پخش فرآورده های نفتی گیلان از جایگاه مذکور در چندین نوبت اقدام به تخلیه گاز خروجی ایستگاه نمودند و در نتیجه آن آلودگی نامتعارفی مشاهده نشد.

این اطلاعیه،می افزاید:فلذا احتمال وجود مشکل در خارج از جایگاه منتفی بوده و متولی جایگاه باید نسبت به بازبینی و اصلاح سیستم سوخت در داخل تاسیسات خود اقدام نماید.

روابط عمومی شرکت،خاطر نشان کرد: بر اساس تجربه ثابت گردیده است صاحبان صنایع علی الخصوص جایگاههای CNG چنانچه به صورت مستمر و سالیانه نسبت به تعمیر و نگهداری رایج تاسیسات مانند تعویض به موقع روغن کمپرسور و … اقدام ننمایند پس از مدتی متحمل هزینه های گزاف تعمیرات اساسی خواهند شد.

بنا به این اطلاعیه،علاوه بر این ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که هم اکنون بیش از یک میلیون و ۶۰ هزار مشترک  در حوزه های نیروگاهی، صنعتی، تجاری و خانگی به همراه ۹۶ جایگاه CNG در سراسر گیلان مصرف کننده گاز طبیعی می باشند .

مدیریت روابط عمومی شرکت مذکور،تاکید کرد: در صورت وجود اشکال در کیفیت گاز تحویلی باید گاز تمام یا بخشی از این مشترکین دچار مشکل می گردید،ولی با این وجود تنها گاز یک جایگاه در شهر احمد سرگوراب دچار مشکل می باشد که این مطلب خود جای تفکر و تامل دارد.

در پایان خاطرنشان می سازد که گاز طبیعی پس از استخراج به پالایشگاه ها منتقل شده و سپس از طریق خطوط انتقال گاز به مناطق مختلف کشور ارسال می گردد، در ادامه این گاز برای توزیع و تحویل به مشترکین در اختیار شرکت های گاز استانی قرار می گیرد و ماموریت شرکت گاز استان گیلان تأمین پایدار و ایمن گاز طبیعی به مشترکین گرامی می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :