کاشف اسرار-فرماندار بندر انزلی از تعیین مالک جدید تیم فوتبال ملوان بندر انزلی خبر داد و تاکید کرد: به زودی نشست خبری در دفتر فرماندار و با همراهی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و فرماندهی ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ج.ا. با حضور مالک جدید برگزار می شود.

به گزارش کاشف اسرار،اسماعیل حیدری آزاد جلسه ای که عصر امروز در دفتر فرماندار برگزار شد،به پیگیریها و تلاشهای صورت پذیرفته و دعوت از تعدادی از سرمایه گذاران و نشست با متقاضیان به منظور واگذاری ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان به افراد واجد شرایط اشاره کرد.

وی ادامه داد:مراحل بعدی جهت واگذاری رسمی هفتاد درصد سهام باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندر انزلی پس از انجام تعهدات مندرج در تفاهم نامه و ارائه تضامین معتبر و تایید آنها انجام خواهد شد.

این مقام،متذکر شد : پس از انجام تمامی تعهدات و شروط قرارداد فی مابین و سپردن تضامین معتبراز سوی خریدار ، انتقال رسمی هفتاد درصد سهام این تیم به مالک جدید ملوان اقدام خواهد شد .

به گفته حیدری آزاد، در قرار داد فی مابین شروطی مبنی بر تعهد متقاضی خرید جهت باز کردن پنجره نقل و انتقالات ،جلب رضایت شاکیان خارجی و سایر موارد مربوط به این باشگاه پرافتخار قید شده است.

وی ادامه داد: تمامی مسئولین شهرستانی نهایت حمایت و پشتیبانی از این تیم پرآوازه و مالک جدید را معمول خواهند داشت تا انشاالله شاهد رفع مشکلات ملوان و پیشرفت ان در فوتبال حرفه ای باشیم .

نماینده عالی دولت در انزلی ضمن تقدیر از تلاشهای بی وقفه وهمراهی های صورت گرفته توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تمامی اعضای محترم شورای تامین شهرستان ،ابراز کرد : از صبر و حوصله و همراهی طرفداران عزیز و پرشور تیم ملوان بندر انزلی ومردم شریف ،فرهیخته و قدرشناس انزلی نیز بی نهایت سپاسگزارم.

حیدری آزاد تاکید کرد: به زودی نشست خبری در دفتر فرماندار و با همراهی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و فرماندهی ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ج.ا.او با حضور مالک جدید برگزار خواهد شد./منبع:سایت فرمانداری

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :