کاشف اسرار- شهردار بندر انزلی با تاکید بر این که مهم ترین دغدغه اصلی بنده پرداخت حقوق و مزایای پرسنل است از آمادگی پاسخگویی به شهروندان در هر نقطه از شهر خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،حسن پور قربان در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندر انزلی طی سخنانی ،اظهار کرد:اجرای آسفالت مسیر بازگشایی شده انتهای خیابان پاسداران انجام شده که به صورت دو طرفه باز و تردد صورت می گیرد.

وی ادامه داد: اجرای این آسفالت منجر به این شده که بلوار وسط  نیز اجرا شود و میدان واقع در این خیابان نیز با پیشنهاد واحد طرح و برنامه متناسب با نام آن که در شورای نامگذاری انتخاب شده ساخته خواهد شد.


این مسئول، افزود: اجرای آسفالت میدان گمرک، میدان امام هادی (ع) به سمت میدان مالا و محله نویر که در اولویت قرار گرفته بود در حال انجام و در مراحل پایانی است.

پور قربان،ابراز کرد: خوشبختانه در مناقصه ای که برگزار شد پروژه ای به صورت  کامل، ۱۰ هزار تن آسفالت به پیمانکاری واگذار شده است.

وی خاطر نشان کرد: بعضی از دوستان سوال می پرسند این آسفالت در زمان شب صورت نمی پذیرد؛ ما سعی کردیم کیفیت آسفالت را نسبت به گذشته بهبود ببخشیم.

به گفته شهردار بندر انزلی ،این مستلزم این است که از یک کارخانه ی خوب آسفالت را بیاوریم و کارخانه تولید کننده به دلیل اینکه در مسیر دوری قرار دارد و در شیفت شب آسفالتی در آنجا تولید نمی شود اجبارا اجرای آسفالت در طول روز انجام می گیرد.

وی تصریح کرد:بحث پالت کاری نوار ساحلی، محوطه سازی شهرداری ناحیه یک و شهدای شمالی و کفپوش بلوار قدس نیز در حال انجام است.

این مسئول، متذکر شد: تشک آتش نشانی به ابعاد ۶ در ۸  و ضخامت  3 متر که تا ارتفاع ۴۵ متر را پشتیبانی می کند، دستگاه تنفسی و یک سری تجهیزات آتش نشانی برای آتش نشان های عزیز تهیه شده  که در روزخبرنگار مانوری در آنجا خواهیم داشت.

به گفته پور قربان، تجهیز و محوطه سازی  گلخانه، ساخت ایستگاه آتش نشانی وساختمان حمل و نقل در شهرداری ناحیه یک در حال انجام است.

وی با بیان اینکه توسط واحد طرح و برنامه طرحی برای انتهای بلوار داده شده و تکمیل شده افزود: ان شاءلله این پروژه به مناقصه گذاشته خواهد شد تا زیباسازی آن محوطه و ساماندهی وضعت دکه ها در انتهای بلوار صورت گیرد.

شهردار بندر انزلی اذعان کرد: دغدغه اصلی بنده پرداخت حقوق و مزایای پرسنل است که در ماه گذشته علاوه بر اینکه حقوق و اضافه کار را پرداخت کردیم چند مرحله اضافه کار باقی مانده از گذشته هم پرداخت شد .

پور قربان،ابراز کرد: به صورت علل الحساب برای ماه جاری نیز حقوق پرداخت شده است و اگر خدا بخواهد حقوق تکمیلی در چند روز آینده نیز پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از معضلات شهر ما بحث احشام سرگردان است اضهار کرد: دادستان شخصا در محل حضور پیدا کردند و زمین تحویل گرفته شد و در این فاصله کم با تمام مشکلاتی که وجود دارد محوطه سازی در حال انجام است .

این مسئول، خاطر نشان کردبحث فنس کشی آن محوطه  به مساحت ۱ هزار و ۲۰۰ متر مربع نیز در حال انجام است و به زودی مرحله اجرایی جمع آوری احشام سرگردان شروع خواهد شد،ضمن این که محوطه سازی جایکا و ایجادجاذبه های تفریحی نیز یکی از کارهایی است که مد نظر است.

پور قربان،یاد آور شد: با توجه به اینکه فصل بارندگی در پیش است ما از این موضوع غافل نبودیم جلسات متعددی را با شهرداری ناحیه یک و دو، معاونت خدمات شهری  و مسئولین ذی ربط داشته ایم .

وی اضافه کرد:خودم چندین مرحله حتی تا پاسی از شب از مناطقی که احتمال آبگرفتگی وجود  بازدید و همه محل ها را نقطه به نقطه شناسایی و مناطقی که نیاز به لایروبی داشت  شناسایی و راهکارها پیدا شد.

به گفته شهردار ،در چهار روز گذشته حدود ۱/۱ کیلومتر انهار و کانال های شهر لایروبی شد  و با پیمانکار صحبت کردیم و در صدد تهیه لوله هستیم تا نقاطی که احتیاج به لوله گذاری دارد قبل از فصل بارندگی هدایت آب های سطحی انجام شود.

پور قربان در پایان،گفت: بنده به نوبه خودم از بانیان برگزاری میز خدمت در مصلی تشکر می کنم و این آمادگی را داریم  در هر نقطه و محله پاسخگوی شهروندان عزیز باشیم و در جهت خدمات رسانی بیشتر برامی مردم مفید واقع شویم

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :