کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت گاز گیلان،گفت:این دستگاه اجرائی در تیرماه امسال بیش از ۵۰ کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز را به انجام رسانده است.

به گزارش کاشف اسرار،حسین اکبر ،امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد: این میزان شبکه گذاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته که این مهم نشان از توجه شرکت گاز به برخورداری حداکثری مردم شریف استان از نعمت گاز طبیعی است.

وی متذکر شد: با احتساب عملیات شبکه گذاری در تیرماه امسال، مجموع طول شبکه گاز در استان گیلان به بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر رسیده است.

این مسئول همچنین از نصب بیش از یک هزار انشعاب گاز در استان خبر داد و ابراز کرد: با نصب این تعداد انشعاب در تیرماه  مجموع انشعابات گاز در گیلان به بیش از ۵۸۶ هزار انشعاب افزایش یافته است.

به گفته”اکبر”شرکت گاز با نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی در استان توجه خود را به کیفی سازی خدمات درجهت افزایش سطح رضایتمندی مشترکین گرامی معطوف ساخته است.

وی تاکید کرد: با این وجود این شرکت بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده تمام تلاش خود را برای گازرسانی به روستاهای صعب العبور و کوهستانی استان انجام می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان،در پایان،ابراز کرد: هم اکنون همه شهرها و ۱ هزار و ۹۸۷ روستا، بالغ بر ۹۴٫۶ درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :