کاشف اسرار-فرماندار لاهیجان از تدارک دیدن برگزاری مهرآئین تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه خبری در این شهرستان به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار و پیوستن به پویش” #روز_خبرنگار_روز_نشست_خبری__نیست “،خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،سید اسماعیل میر غضنفری طی گفتگویی با اعلام این خبر،اظهار کرد: خبرنگاران ۳۶۴ روز سال را به‌دنبال انعکاس عملکرد نظام و دولت هستند.

وی ادامه داد: هفدهم مردادماه به بهانه شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی به نام خبرنگار منقش شده است و باید در این روز از پارسایی قلم این عزیزان تجلیل به عمل آید.

این مسئول،اذعان کرد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور، خبرنگاران با بیان درد های جامعه به عنوان چشمان بینا و نظاره گر مسولین می توانند در شناخت مشکلات و مسایل جامعه نقش مهم و اساسی داشته باشند و به ما کمک کنند تا مشکلات مرتفع گردد.

میر غضنفری،خاطر نشان کرد: اخیرا توسط فعالان دغدغه‌مند خبری پویشی با نام #روز_خبرنگار_روز_نشست_خبری__نیست تشکیل شد که بنده هم با کمال افتخار به این پویش می‌پیوندم .

وی در تبیین دلایل پیوستن خودش به این پویش،تصریح کرد: مدیران در طول سال می توانند عملکرد دستگاه خود را انعکاس دهند اما این روز لزوما نشست خبری نیست بلکه باید مراسمی در خور و شأن این جایگاه مقدس برگزار شود تا خستگی روزهای پرفراز و نشیب از وجودشان بار ببندد.

نماینده عالی دولت در لاهیجان در پایان تاکید کرد: به همین دلیل امسال مراسم تجلیل از خبرنگاران، صرفا مراسمی برای تجلیل از این عزیزان خواهد بود.

مهرآئین تجلیل از خبرنگاران ۱۶ مرداد بعد از نماز مغرب و عشا در شهرستان لاهیجان برگزار میگردد که جزئیات آن به زودی توسط روابط عمومی منتشر خواهد شد

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :