کاشف اسرار-شهردار رشت از پیوستن به پویش به پویش “روز خبرنگار،روز نشست خبری نیست” به مناسبت در پیش بودن ۱۷ مرداد که در تقویم رسمی کشور به نام خبرنگار نام گذاری شده است، خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،ناصر حاج محمدی امروز با اعلام این خبرنگار،اظهار کرد:خبرنگاران و گزارشگران خبری همواره تلاش می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن خبرها و مطالب را به سمع و نظر مخاطبان خود برسانند و از این نظر تلاش و کوشش آنها در طول سال ارزشمند و در خور توجه است.

وی تاکید کرد: اعتقاد دارم برای ۱۷ مرداد که به “روز خبرنگار” نامگذاری شده است، تنها باید برنامه ‌های تجلیل و قدردانی از خبرنگاران برگزار شود و همچنین در برنامه ‌های این روز مشکلات صنفی خبرنگاران بررسی گردد.

این مسئول،تصریح کرد: برای احترام و ارج نهادن هر چه بیشتر به کار و فعالیت خبرنگاران اینجانب در روز خبرنگار از برگزاری نشست خبری پرهیز نموده و آن را به‌ روزی دیگر موکول میکنم .

حاج محمدی،ادامه داد:همچنین از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل می خواهم تا با برگزاری آیینی ویژه در شأن خبرنگاران، ضمن قدردانی و تلاش یک ‌ساله این عزیزان، برنامه ‌ای شاد و خاطره ‌انگیز را برای آنان تدارک دهد.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان شهردار رشت مطالب بسیاری برای سخن گفتن با مردم و خبرنگاران دارم که به امید خدا در اولین فرصت مناسب در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران مطرح خواهم نمود.

شهردار رشت در پایان ابراز کرد: خبرنگاران چشم‌ های بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند و بنده قدر دان تلاشهای آنها در جهت آگاهی ‌بخشی و اطلاع ‌رسانی هستم و پیشاپیش فرارسیدن “روز خبرنگار” را به آنها شاد باش می گویم./منبع:سایت شهرداری رشت

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :