کاشف اسرار-مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با تاکید بر این که باید از ظرفیت ساحلی بندر کیاشهر به‌ درستی استفاده شود،معتقد است:این بندر پتانسیل تبدیل به یکی از بندرگاه‌های گردشگری مهم کشور دارد.

به گزارش کاشف اسرار،حمید رضا آبایی در نشست مشترک با فرماندار آستانه اشرفیه و مدیرکل شیلات گیلان با موضوع ساماندهی پل بزرگ آستانه و بازگشایی اسکله بندرکیاشهر،اظهار کرد:دولت درگذشته بندر کیاشهر را به سازمان بنادر و دریانوردی سپرده بود،

وی ادامه داد: سازمان بنادر و دریانوردی با مصوبه دولت در سال ۸۹،بندر کیاشهر را در دست گرفت که سپس با یک تفاهمنامه این بندر به شیلات سپرده شد.

این مسئول با درخواست از مسؤلین مربوطه در خصوص لزوم دقت در انجام دقیق لایروبی در بندر کیاشهر ،خاطر نشان کرد:سازمان بنادر و دریانوردی در سالیان گذشته پروژه بزرگ لایروبی این بندر به حجم ۳۰۰ هزار مترمکعب را لایروبی کرد.

آبایی با تاکید بر این که برای تعامل شهر با بندر به شهرهای بندری و همچنین ایجاد اشتغال از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم،متذکر شد سازمان بنادر و دریانوردی در بخش لایروبی ظرفیت علمی بالایی دارد و اگر از ظرفیت این سازمان استفاده شود بسیاری از مشکلات قابل‌حل است.

وی تمام مواد لایروبی را قابل‌استفاده دانست و معتقد است: در انجام لایروبی تمام مواد به‌دست‌آمده قابلیت استفاده در کارهای مختلف ازجمله پروژه‌های عمرانی را دارند که باید با مدیریت به‌درستی از آن‌ها استفاده شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان،تصریح کرد: باید از ظرفیت ساحلی بندر کیاشهر به‌درستی استفاده شود،به دلیل این که پتانسیل تبدیل به یکی از بندرگاه‌های گردشگری مهم کشوررا دارا می باشد که با برنامه ریزی درست و مدون می تواند بسیاری از مشکلات منطقه را حل کند. منبع:سایت فرمانداری

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :