کاشف اسرار-رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گیلان از کشف بیش از ۵۶۷ قلم انواع تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال توسط کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز رشت خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رحیم شعبانی “کشف این اقلام را در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید، فروش و توزیع تجهیزات پزشکی خارجی قاچاق عنوان کرد.

وی با با بیان این که به دنبال کسب این خبر رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت،افزود:کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند محل دپو و انبار کالاهای قاچاق در شهر رشت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی از آن بازدید کنند.

این مسئول،ابراز کرد: کارآگاهان در بازرسی از انبار مورد نظر بیش از ۵۶۷ قلم انواع تجهیزات و اقلام پزشکی فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

به گفته شعبانی،کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را بیش از ۶ میلیارد ریال برآورد کردند،ضمن این که در این راستا انبار کالای قاچاق پلمب و متهم ۴۲ ساله با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

وی در پایان با اشاره به عزم جدی پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :