کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان،گفت:این دستگاه همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۳۳ پروژه آب و فاضلاب در سطح گیلان با اعتباری بالغ بر ۲۲۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال با حضور مسئولین استان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش کاشف اسرار،سید محسن حسینی سالکده،با اشاره به لزوم اطلاع رسانی از فعالیت دستگاههای اجرایی در راستای اعتبارات تخصیصی دولت جهت اجرای پروژه ها افزود: شرکت آبفای گیلان با ۳۳ پروژه قابل افتتاح در حوزه آب و فاضلاب در سطح استان به استقبال هفته دولت خواهد رفت.

وی اجرای بخشی از رینگ آب شهر آستارا، خط انتقال آب از آقچای تا بهارستان، احداث آبگیر موقت رودخانه آقچای را از پروژه های شهرستان آستارا و اجرای خط انتقال آب خیابان طالقانی و بخشی از رینگ آب شهر رشت را از مهمترین پروژه های آبرسانی اعلام کرد

این مسئول،ادامه داد:اجرای خط انتقال سنگر از خروجی تصفیه خانه و اصلاح و بهسازی چشمه ها و منابع تولید و خطوط انتقال آب در دیلمان از دیگر پروژه های آبرسانی است.

حسینی سالکده همچنین حفر یک حلقه چاه در تالش و تجهیز چاه عثماوندان و خط انتقال آن در شفت را از دیگر پروژه های آبرسانی قابل افتتاح در هفته دولت برشمرد .

وی خاطرنشان کرد: بهسازی و لایروبی دو حلقه چاه در انزلی و حفر و تجهیز یک حلقه چاه در جیرنده رودبار و آبرسانی به سیاه اسطلخ رشت نیز در ایام گرامیداشت هفته دولت افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل آبفای گیلان،متذکر شد: احداث شبکه فاضلاب قلعه سرا و پستک رشت، اتصال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب خیابان معلم در انزلی و توسعه شبکه فاضلاب سنتی در خیابان مهر لنگرود از اهم پروژه ها در حوزه جمع آوری فاضلاب است.

حسینی سالکده،ابراز کرد: همچنین تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب نخودچر و نصب ۷۸۰ فقره انشعاب فاضلاب از دیگر پروژه هایی است که همزمان با هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی همچنین به پروژه های اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در استان اشاره کرد و یادآور شد: اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در شهرهای رشت، رودسر، رضوانشهر، انزلی، فومن، صومعه سرا، رودبار ، تالش و آستارا با استفاده از لوله پلی اتیلن در اقطار مختلف از دیگر پروژه های اجرایی قابل افتتاح در هفته دولت خواهد بود.

این مسئول در پایان مجموع اعتبارات هزینه شده برای ۳۳ پروژه را ۲۲۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: این پروژه ها از محل اعتبارات استانی و سایر منابع داخلی تأمین اعتبار شده و زمینه اشتغال ۱۱۲ نفر بصورت موقت فراهم شده است./منبع:سایت شرکت

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :