کاشف اسرار-شهردار بندر انزلی بر ضرورت تاسیس کانون خبرنگاران در این شهرستان تاکید کرد و گفت: در صورت تشکیل این کانون، مکانی از سوی شهرداری برای کانون خبرنگاران اهدا می شود

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،حسن پور قربان صبح امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار که با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی برگزار شد،اظهار کرد: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند اما از امنیت شغلی کافی برخوردار نیستند.

وی بر ضرورت تاسیس کانون خبرنگاران در بندرانزلی در جهت ساماندهی فعالان امر رسانه و اطلاع رسانی،تاکید کرد و گفت: در صورت تشکیل این کانون،مکانی از سوی شهرداری برای کانون خبرنگاران اهدا می شود.

این مسئول با یاد آوری این نکته مبنی بر این که همواره بیان می شود که خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند،تصریح کرد:خبرنگاران به عنوان این پل ارتباطی باید بدون هیچ دغدغه ای کار خود را دنبال کرده .

به گفته پور قربان،ساماندهی خبرنگاران در مکانی به دور از هرگونه دغدغه برای جمع آوری اطلاعات و اخبار و انتشار و انتقال صحیح آن به مخاطبان و شهروندان توسط شهرداری انجام می شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :