کاشف اسرار-مدیرکل ورزش و جوانان گیلان،گفت:پروژه های نیمه تمام استان گیلان و پروژه ورزشگاه انقلاب فومن از مهم ترین دغدغه ورزشی ای خواهد بود که از منابع موجود برای آنها بهره خواهیم جست .

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان،مریم بخشی در جلسه بررسی مسائل و موضوعات مختلف ورزشی شهرستان فومن اظهار داشت: اعتبارات سال گذشته صرف تعمیرات در سالن های انقلاب و حجاب شد.

و ی ادامه داد:امیدواریم که روند تعمیر زیرساخت ها و سالن های موجود در سال جاری نیز ادامه یابد.،ضمن این که عدم پیش بینی اعتبارات مناسب برای ورزش و جوانان در کمیته برنامه ریزی طی سال های گذشته موجب محدودیت هایی در توسعه فضای ورزشی و تعمیرات شد .

این مسئول،متذکر شد:تمام تلاش خود را برای کاهش دغدغه های شهرستان انجام خواهیم داد.،ضمن این که با اتمام پروژه رستم آباد که متصدی اجرای آن شرکت توسعه و ساخت است،در صدد تکمیل و بهره برداری آنان تا پایان شهریورماه امسال هستیم.

بخشی در پایان،تاکید کرد: پروژه ورزشگاه انقلاب فومن مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و از منابع خود برای تکمیل آن بهره می گیریم.

فرماندار فومن نیز طی سخنانی وضعیت ورزشی و فعالیت قهرمانان و ورزشکاران موفق در فومن را نشان از جایگاه مهم این شهرستان دانست.

محمود قاسم نژاد ،خاطر نشان کرد:وجود روستاها و جمعیت روستایی بالا در شهرستان ، باعث شده که نیاز به توسعه فضای ورزشی در قیاس با شهرستان های دیگری که بخش اعظم جمعیت آنها شهری است، بیشتر احساس شود.

وی با بیان این که ۴ حوزه پروژه های نیمه تمام، تعمیر زیرساخت های موجود، تهیه تجهیزات و لوازم ورزشی و در نهایت احداث سالن های جدید در دستور کار است، از وجود چهار پروژه بزرگ ورزشی نیمه کاره در شهرستان خبر داد که نیازمند رسیدگی است.

نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه ورزشگاه انقلاب با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند توجه ویژه است، گفت: با تکمیل آن فومن دارای زیرساخت ورزشی ارزشمندی خواهد شد .

به گفته مهدی افتخاری،با تاکید بر این که تمرکز فعالیت ها و اعتبارات به منظور تکمیل این پروژه باشد.،معتقد است:توجه بیشتر به شهرستان ها و توسعه فضای ورزشی در نقاط مختلف استان، موجبات پیشرفت و موفقیت ورزشکاران بیشتری را فراهم می کند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :