کاشف اسرار-رئیس شورای اسلامی شهر خمام با گلایه مندی شدید از عدم حضور و هم سوئی ۲ عضو شورا در جلسات پارلمان شهری و جلسات مختلف در سطح شهر و شهرستان از مخالفت فرماندار رشت با پیگیری

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مهدی عاشوری امیر کنده در نشست تجلیل از خبرنگاران که با حضور ۲ عضو شورای اسلامی شهر و شهردار خمام برگزار شد،به تبیین دلایل عدم حضور ۲ عضو دیگر در جلسه و امروز و جلسات پارلمان شهری پرداخت.

بابک نیکو

وی با بیان این که ای کاش ” سیدرضی مؤدب پور” و”بابک نیکو”به عنوان دو عضو دیگر شورای شهر خمام در مراسم امروز حضور می داشتند،

نتیجه تصویری برای سید رضی مودب پور شورای شهر

سید رضی مودب پور

این مسئول،اظهار کرد: در تمام جلسات رسمی شورای اسلامی شهر خمام باید با برقراری تماس تلفنی با بخش دار خمام و خواهش و منت از این مسئول دولتی بخواهیم جلسات خودشان را لغو نمایند و از این ۲ عضو بخواهید در جلسه ما حضور پیدا بکنند.

عاشوری امیرکنده با بیان این که بسیاری از تصمیم گیری ها و مطالبات مردمی در جلسات شورای اسلامی شهر خمام مطرح می شود ،تصریح کرد:اعضای شورای اسلامی برای مردم خدمت می کند و متعلق به “مهدی عاشوری امیرکنده،اسماعیل احمد نیا خواچکینی”و “سید مجتبی حسینی نسب ویشکاء”نیست.

وی ادامه داد:تصمیماتی که در شورای اسلامی شهر خمام اخذ می شود به نفع شهروندان می باشد و خود خواسته مردم است.

این دانش آموخته رشته تحصیلی حقوق،متذکر شد:طرح ها،پیشنهادات،موضوعات و حتی بسیاری از اختلافات خانوادگی برخی شهروندان در شورای اسلامی شهر خمام رسیدگی و حل و فصل شده است که جمله آنها رسیدگی به رفع اختلاف ۶ ساله ملکی در هفته قبل بوده است.

عاشوری امیرکنده با تکرار این جمله مبنی بر این که :”جلسات شورای شهر خمام متعلق به مردم است”،تصریح کرد:متاسفانه طی این مدت شاهد عدم همکاری و هم سوئی این ۲ عضو غایب شورای اسلامی شهر بوده ایم که به شدت از این موضوع گلایه مندم.

وی با اذعان بر این که ما به دنبال طرح مسائل ریاست و تصدی سمت نیستیم معتقد است:”هر پیشنهادی در جلسات شورای اسلامی شهر مطرح و تصمیم گیری می شود “.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر خمام،گاهی اوقات پیش آمده موضوعی از جانب بنده مطرح و با مخالفت”حسینی نسب”یا”احمد نیا”یا هر دو عضو مذکور مواجه شده یا بالعکس بوده است.

عاشوری امیر کنده با گلایه شدید از عدم همکاری ۲ عضو شورای اسلامی شهر خمام”مودب پور و نیکو”خاطر نشان کرد:برای حضور در برنامه های سطح شهر و شهرستان برای ۴ عضو دیگر شورا از طریق ارسال پیامک از طریق خط همراه،واتس آپ،تلگرام و هر وسیله دیگری استفاده می کنم و مستندات موجود است.

وی با ابراز تاسف از این که ۲ عضو شورای اسلامی خمام در برنامه حضور ندارند ،خاطر نشان کرد:نامه نگاری های لازم انجام شده،تذکرات داده شده و برخوردهای قانونی با آنان صورت گرفته است.

این مسئول،اولتیماتوم داد:اگر بخواهند هم چنان به مسیر خودشان ادامه بدهند و این روند طی بکنند،دودش به چشم مردم می رود،به طور یقین اشد مجازات اجرا می شود.

عاشوری امیرکنده،با پرده برداشتن از غیبت بسیار زیاد و خارج از چارچوب ۲ عضو شورای اسلامی شهر خمام،اذعان کرد:فرماندار رشت از ما درخواست کردند برخورد قانونی نکنیم،چون سبب ایجاد اختلاف و دوگانگی می شود .

وی در پایان،گفت:رفتار اعضایی که گفته اند من شهردار خمام به رسمیت نمی شناسم، بسیار رشت و ناپسند است.

به گفته رئیس شورای شهر خمام،اعضای که مطرح کرده اند ،در جلساتی که شهردار حضور دارد،ما حضور پیدا نمی کنیم،معنا ندارد،”موسی فکور پاشاکی”با اکثریت آرا به این سمت انتخاب شده و دارای حکم از استاندار است .

طبق تبصره ماده ۸ قانون شوراها، هرگاه عضوی به هر دلیلی تا دوماه در جلسه شورا شرکت ننماید تا تعیین تکلیف نهایی که نباید بیش از ۶ ماه به طول بیانجامد از عضو علی‌ البدل به عنوان جانشین در جلسات دعوت به عمل می‌آید.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :