کاشف اسرار-رئیس اداره کنترل شبکه شرکت برق منطقه ای گیلان از همکاری ۹۰ مگاواتی صنایع گیلان در پیک بار امسال خبر داد و ابراز کرد:همکاری مثال زدنی است


به گزارش کاشف اسرار« محمد رضا حسن زاده»امروز با اعلام این خبر،گفت: در روز سه شنبه چهارم تیر ماه امسال، مصرف در پیک روز بیش از ۱ هزار و ۵۹۸ مگاوات و در پیک شب ۱۱ هزار و ۶۴۷ مگاوات بود.

به گفته وی، در این روز ۷ مشترک مستقیم شرکت شامل؛ شرکت سیمان خزر، مجتمع فولاد گیلان، صنایع سیمان گیلان سبز، مجتمع فولاد خزر ، شرکت روکش آریا پویا(پارکو)، مجتمع ذوب آهن درفک شمال و فیبر وینا حدود ۹۰ مگاوات در کاهش مصرف برق همکاری داشتند.

این مسئول،خاطر نشان کرد: همکاری صنایع در راستای طرح ذخیره عملیاتی، کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار و مدیریت مصرف انجام شده است،

حسن زاده،افزود: همکاری ۹۰ مگاواتی صنایع گیلان در حالی صورت گرفته است که بر اساس تفاهم نامه شرکت برق منطقه ای استان با صنایع قرار بود همکاری و کاهش بار مصرفی تا میزان ۵۵ مگاوات صورت بگیرد.

وی افزود: همکاری و اعمال مدیریت بار توسط صنایع استان گیلان مثال زدنی است و بنده به سهم خود از این همکاری و مشارکت قدردانی می کنم.

رئیس اداره کنترل شبکه شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به احتمال افزایش دما در روزهای آتی و بالتبع افزایش مصرف برق گفت: از مشترکین خانگی، تجاری، کشاورزی ،سایر بخش ها و همچنین ادارات استان انتظار می رود تا با استفاده بهینه از انرژی برق، امکان بهره مندی همگان از نعمت برق را فراهم کنند تا شاهد هیچگونه خاموشی نباشیم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :