کاشف اسرار-مدیر شرکت مخابرات منطقه استان گیلان عزل خودش از این سمت که بر اساس شنیده ها در پایگاه خبری”خزر آنلاین”در روز جاری منتشر شد،تکذیب کرد.

رسول آمویی دقایقی قبل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار به خبر پایگاه خبری”خزر آنلاین واکنش نشان داد و اظهار کرد:انتصاب بنده به سمت کارشناس طرح توسعه خدمات عمومی اجباری روستایی مخابرات ایران کذب محض است.

وی با تاکید بر این که مدیر مسئول پایگاه خبری”خزر آنلاین”اشتباه نوشته است،افزود:بنا بر حکم مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بنده به سمت مجری طرح زیربنایی ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم u.s.o(یو.اس.او) در کشور منصوب شده ام.

این مسئول،با بیان این که هم اکنون به عنوان مدیر شرکت مخابرات استان گیلان فعالیت می کنم و از این سمت عزل نشده ام از تدارک دیدن برگزاری نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار و نزدیکی به هفته دولت برای بیان دستاوردها خبر داد.

آمویی با تصریح بر این که مدیر شرکت مخابرات ایران با بررسی توان مندی، بنده را به این سمت منصوب کردد.،معتقد است:مدیری معزول محسوب می شود که از سمتی که بر عهده داشته کنار گذاشته بشود نه این که بنده به سمت مجری یک طرح بزرگ کشوری منصوب شده ام و هر استان نیاز به ۳۵۰ کیلومتر نیاز به سیم کشی دارد.

وی به تبیین شرح وظایف مجری طرح”یو اس او در سراسر کشور پرداخت و خاطر نشان کرد:مجری طرح موظف می باشد نسبت به طراحی و سیم کشی روستاها اقدام کند.

مدیر شرکت مخابرات گیلان، ،پروژه (یو اس او) را با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود:وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت مخابران ایران نسبت به اجرای این طرح اقدام خواهد کرد.

به گفته آمویی،در حکم انتصاب به عنوان مجری طرح(یو اس او)با حفظ سمت مدیریت شرکت مخابرات استان گیلان نبوده است،لکن عزل از سمت مدیریت استان نشده ام .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :